Septik bez přístupu



host - 50.168 (?)
4.11.2017 2:17
Každý septik musí být vyvážecí, nebo máte trativod?Buď je septik s přepadem, který máme na chalupě, kdy je dvojpřepážkový a z druhé poloviny je vývod pro tekutou část.První polovina se vyváží 1x8-10let přičemž se musí naředit tlakovou vodou, jinak to vývěva moc nechce brát.Ale takto se to nedělá (neprojektuje)snad přes 30let 😁.Zkuste pomocí drátu průměr 5 najít poklop, to že je zasypán ze shora zeminou, není nic neobvyklého, na betonovou část by jste měl narazit.A nebo je vývod do řeky 😩?.Protože bezpřepadový septik jinak splachovacím záchodem a ostatním užíváním by jste zaplnil za měsíc, max. za dva 😇.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Martin Hl - (1) - 220.230 (?), 3.11.2017 12:14, zobrazeno: 5566x
Zdravím Vás a žádám o pomoc. Mám možnost koupit chatu v osadě kde je cca 50 zděných chat Orasice-Počedělice. Chata postavena 2002. Kupuji ji z insolvence s úmyslem celoročního bydlení. Stojí ve svahu, cca 300m teče ohře. Problém nastal kdy mi realitka není schopna říct kde je septik. Ani já jsem přístup k němu nenašel. Prý je to napevno do země a takhle to tu mají všichni. Při stav.úpravách pak budu muset septik s čist.vybudovat a nevím kam kopnout. Otázka zní. Je chata pro dvě osoby utáhnout sprchu, pračku, kuchyň s tím, že nemám žádné informace o velikosti a stavu septiku? V okolí jsou všude třípatrové zděné chaty včetně této, nejde mi nějak do hlavy že by honosnější chaty budovali bez kvalitních septiků. Mám obavy o smrad z okolí, chaty a nutného přebudování. Děkuji za názory.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.127 (?), 3.11.2017 13:57

Zkuste se poptat na stav úřadě, jestli tam ještě nemají původní projekt (nebo majitel), tam by měl být septik zakreslen.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 50.168 (?), 4.11.2017 2:17
Každý septik musí být vyvážecí, nebo máte trativod?Buď je septik s přepadem, který máme na chalupě, kdy je dvojpřepážkový a z druhé poloviny je vývod pro tekutou část.První polovina se vyváží 1x8-10let přičemž se musí naředit tlakovou vodou, jinak to vývěva moc nechce brát.Ale takto se to nedělá (neprojektuje)snad přes 30let 😁.Zkuste pomocí drátu průměr 5 najít poklop, to že je zasypán ze shora zeminou, není nic neobvyklého, na betonovou část by jste měl narazit.A nebo je vývod do řeky 😩?.Protože bezpřepadový septik jinak splachovacím záchodem a ostatním užíváním by jste zaplnil za měsíc, max. za dva 😇.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika