Nové příspěvky - Exotické ovoce

Vylepšení a nové funkce pro vás
Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali o veškerých změnách, které jsme v průběhu posledních měsíců realizovali. S cílem vám poskytnout ještě lepší uživatelský zážitek a zpříjemnit vám procházení našimi stránkami, jsme provedli několik... celý příspěvek >
Rozmnozovanie kiwi, host, 20.4.2024
Ja kiwi rozmnožujem jednoducho potpaním, je to spoahlivé. Jeden dlhý šľahún potopím aj viackrát. 
Nasázel jsem kiwi, host, 7.3.2024
Nie neprepelia sa vam tak aby zmenili farbu plodov.Dolezite je aby sa vobec opelili samcou rastlinou.
Fíky, host, 23.1.2024
Aby fíky dozrály, je třeba pěstovat nejranější odrůdy.  plnazahrada.cz V desetilitrovém květináči mi loni dozrálo 60 fíků odrůdy Ronde de Bordeaux. Je to raná, hodně plodná odrůda a nemívá brebu. Pěstování fíkovníků ze semínka je možné,... celý příspěvek >
Jaké Kiwi vybrat?, host, 5.1.2024 Obsahuje fotku
Aktinidie druh kolomikta kvete v květnu, kdežto druh arguta kvete v červnu.Každý z těchto dvou druhů-samice potřebuje samce téhož druhu, kromě samosprašných.Samosprašnými jsem se nestihl zabývat, ale i kolomikta má samosprašné odrůdy.Na výstavě jsem... celý příspěvek >
Pěstování datlovníku z pecky datle, KUKY, 28.12.2023
Z pecky to není žádný problém. Problém je v tom, že je pravý datlovník i v místnosti velmi vzrůstný. Metr a půl dlouhé listy jsou běžné. Narostou brzy, přímo z květináče, bez kmínku. Pozor při přesazování semenáčků. Nedělá jim dobře, když se rozsype... celý příspěvek >
Pěstování datlovníku z pecky datle, walter., 28.12.2023 Obsahuje fotku
Upřímně jsem byl překvapený, jaký rozdíl ve velikosti pěstovaných datlí může být, na snímku větší původem z Izraele a menší z Tuniska. Přitom velikost pecky je stejná u obou druhů. Walter
Pěstování datlovníku z pecky datle, walter., 28.12.2023 Obsahuje fotku
Přidám taky pár svých zkušeností. V minulosti jsem palem z pecky napěstoval docela dost. Stačilo ty pecky uložit někde v místnosti do sklenice s vodou. po týdnu promnout, aby se uvolnily zbytky slupek na peckách, zejména v zářezu a na koncích, ty na... celý příspěvek >
Pěstování datlovníku z pecky datle, host, 28.12.2023
ps - zapomněla jsem se podepsat - Lída
Pěstování datlovníku z pecky datle, host, 28.12.2023
Kdysi jsem jich pár vyloupla z koupených datlí, zasadila do květináčů a z pěti vyrostly čtyři. Jednu jsem si nechala, ostatní rozdala. Ta moje skončila nakonec v dětském pokoji, protože dcera se již odstěhovala a bylo tam nejvíc volného místa, navíc... celý příspěvek >
Pěstování datlovníku z pecky datle, host, 28.12.2023
Palma se dá vypěstovat z pecky jakékoliv odrůdy, třeba i z těch levných vaniček z marketu, nemusí to být přímo Deglet, třeba i Medjool se prodávají s peckama nebo levné Kenta. Vždy vyroste datlovník pravý. S klíčením to je obtížnější, většinou semeno... celý příspěvek >
Pěstování datlovníku z pecky datle, host, 28.12.2023
Dobré odpoledne, zkoušel jste někdo vypěstovat datlovou palmu z pecky zakoupených sušených datlí ze supermarketu? Jako pokojovku? Jak se vám pěstováná dařilo a je to vlastně za odrůdu palmy? Na intertnetu jsem nalezla dle obrázků, že by ty plody... celý příspěvek >
Tomel,Kaki.🍈, walter., 28.12.2023 Obsahuje fotku
Jedno z posledních kaki, letos jsem jich zkonzumoval asi15 kg, jsem oloupal a příčně rozřízl na plátky. Uvnitř vypadá velmi zajímavě. Dnešní odrůdy už jsou vyšlechtěné bezsemenné ale v této konkrétní odrůdě Rojo Brillante ještě náznaky uložení semen... celý příspěvek >
Tomel,Kaki.🍈, KORZÁR, 28.12.2023 Obsahuje fotku
Posledné foto.
Tomel,Kaki.🍈, KORZÁR, 28.12.2023 Obsahuje fotku
Tradičné sušené Kaki, Tomel v Kórei. Ovocie sa oberie potom sa ošúpeme navyše sa dáva sa sušiť, keď je dostatočne vysušené balí sa je sladké podobá sa figám.
Fíkovník - nedozrávají plody, walter., 27.10.2023 Obsahuje fotku
Fíkovník pěstovaný v květináči jsem přemístil do skleníku a tady ještě postupně dozrává. Walter
Další příspěvky:  1,  2,  3,  4  
Nové příspěvky z celého diskusního fóra >
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika