Vysokotlaký čistič



host - 220.253 (?)
20.8.2008 12:49

V garáži mám el. proud, ale nemám vodovod. Lze na mytí auta použít myčku Karcher 2.01 s nasáváním vody z barelu?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 189.93 (?), 15.5.2008 14:18

V návode vyslovene píšu, nepripájať na rozvody pitnej vody. Rozmýšľal som prečo, napadlo ma, šetrenie pitnou vodou. Ale možno sa z tej chlórovanej vody vylučujú nejaké usadeniny, ktoré potom spôsobia problémy.
JARO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.217 (?), 5.6.2008 10:44

Karcher - nesmyslně drahá investice měl jsem 2, druhý lepší řada 6- téměř profi, pokud spočítáte nákupní cenu a počet odracovaných hodin, dostanete se nad 1000 kč/hod. Naprosto nesmyslný servis, oprava bez nějakých diskuzí se v podstatě rovná generálka za cca 3500,-

Z obou přístrojů začala z příruby stříkat voda - tlakovaly dobře, přesto

jediné řešení servisu byla generálka. Neštastný monopol.

Žádné náhradní díly ani těsnění na to nekoupíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.187 (?), 26.8.2009 23:49

Zdravím

kupte si asist dělal jsem s ním i 6hodin v kuse a spokojenost, nákupka do 2tisíc, co má za sebou tak je dobrý, je těžký jako prase ale kvalita.odpracováno 2 léta, myl jsem s tím 6x celé auto vnitřek, spodek,a vše motor (auto bylo rozebrané) vydržel a smekám :-)

Karcher je lepší jak makita o 200% :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 5.6.2008 13:03

určitě kupte značkovku - Karcher, ale pečlivě se podívejte na provedení - v hobbymarketech jsou často "vykastrované "  Karchery, které mají vnitřnosti z plastu. Poučné je i podívat se na stránky Karcheru, zjistíte, že typy z hobby marketů NEJSOU ve standardní produktové řadě v nabídce.

Nicméně hobby markety vetšinou nečiní žádné drama z výměn a reklamaci.

Zajímavou volbou je značka LAVOR, je to italská dcerunka Karcheru -  takřka vždy vevnitř kompletně v kovu, z velké části, či plně kompatibilní s Karcherem.

Dobrý poměr cena x výkon.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.253 (?), 20.8.2008 12:49

V garáži mám el. proud, ale nemám vodovod. Lze na mytí auta použít myčku Karcher 2.01 s nasáváním vody z barelu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 20.8.2008 14:11

Myčka má poměrně malou spotřebu vody, tak by dodávka z barelu měla stačit. proglém je s nasáváním vody do myčky. né každá to dokáže. Táta měl Karchera asi za 8000kč a nasát si nedokázal (i když to před tím prodejce sliboval) Já mám teď Einhell New generation a v návodu schopnost nasávat vodu deklarují...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498) - 214.25 (?), 20.8.2008 15:13

Máte na mysli Einhell NHR 130?

Práve zvažujem, že si ho objednám. Ale v podstate sa neviem dopátrať nejakých technických informácií.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 110.159 (?), 20.8.2008 15:52

Ten přesně mám. Jsem s ním spokojenej. Koupil jsem ho přes net za 3000kč i s dobírkou. Má kovové čerpadlo, tak snad vydrží. Technické data bych Vám opsal z návodu, ale mám to na chalupě. Na stránkách einhellu jde většinou stáhnout český návod, ale zrovna teď tam tento čistič nenabízí :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
jekyll - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (498) - 214.25 (?), 20.8.2008 16:36

Medzitým som narazil na nejaké informácie. A niekoľko vecí sa mi tam nezdá. Výrobca nikde nič nepíše o kovovom čerpadle. Ani v originálnom letáku EX Korea sa nič také nespomína. Na druhej strane - viac predajcov "už" kovovú hlavu čerpadla uvádza. Čiže niekde táto informácia vznikla, ale je nutné brať to s rezervou. Možno má, ale možno nemá kovovú hlavu. V návode sa ovšem žiadne časové obmedzenie pre "prácu v jednom kuse" neudáva. Pre myčky s plastovou hlavou býva obmedzenie na 20-30min - toto teda naznačuje, že tam kovová hlava je. Nakoniec aj pracovná teplota do 60stC - to nebýva u myčiek v plaste. Pozitívne na tejto myčke je aj bezkontaktný indukčný motor (ako ND ovšem stojí 170Euro).

V rodine máme malý Kaercher - s plastovým čerpadlom a je s tým údajne dosť nespokojnosti. Ja som zatiaľ aj napriek pochybnému pôvodu NHR130 (asi Korea, dúfajme že aspoň južná)  rozhodnutý kúpiť ho. Cenovo je na tej hranici, keď sa stáva "spotrebným tovarom" a človek ho v prípade poruchy vyhodí.

A tiež nasávanie z nádrže som tam nikde nenašiel, jedine pripojenie na vodovod.

http://www.einhell.com/start.aspx?suche=130

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 110.159 (?), 20.8.2008 16:58

kovové čerpadlo to na pohled má. indukční motor je taky supr. myčka je sice o dost těžší, ale spolehlivost bezkomutátorového motoru se určitě vyplatí. navíc je ten motor o poznání tižší.

co se týče použití na vodu z barelu nikde v návodu přímo nepíší, ale je tam uvedená sací výška čerpadla. už nevím kolik... Jirka Suchý

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika