Vertikutator florabest



host - 4.243 (?)
3.4.2017 11:12

Překvapili jste mě přátelé. Už druhým rokem jsem si říkal, že bych si ten el. vertikutáror z Lidlu koupil a zase na to nedošlo a jak to čtu, dobře tak. Přitom nářadí z Lidlu jsem považoval za to kvalitnější čínské. Půjčuji si od rodičů velice podobný strojek z Bauhausu, stejný příkon, stejný záběr. Mají ho už léta, používají ho, tedy i já,  ale problém nikdy žádný.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
host - 83.72 (?), 26.3.2017 21:22
Dobrý den, můžete prosím Vás poradit jak sejmout staré rozbité ložisko z hliníkového pouzdra bez jeho poškození? Je potřeba trocha hrubé síly nebo nějak nahřát? Předem děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 124.204 (?), 2.4.2017 20:30

Také se mi zadřelo a rozsypalo ložisko na převodovce tohoto Vertikutátoru Florabest. Ložisko ozubeného kola, do kterého se usazuje nástroj (válec s noži nebo drátky).

Celkem 6x jsem jej použil na zahradu ccca 1000m2. Proto jsem se ukvapil a znechuceně celý vertikutátor rozebral a vyseparoval do odpadu, opravovat jsem tento šmejd nechtěl.

Zůstal mi tu jen funkční motor s převodovkou a předmětným ozubeným kolem s poškozeným ložiskem, dále oba nástroje (nože málo použité, drátky více užívané, ale ještě vyčesávají).

janhercik@volny.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.243 (?), 3.4.2017 11:12

Překvapili jste mě přátelé. Už druhým rokem jsem si říkal, že bych si ten el. vertikutáror z Lidlu koupil a zase na to nedošlo a jak to čtu, dobře tak. Přitom nářadí z Lidlu jsem považoval za to kvalitnější čínské. Půjčuji si od rodičů velice podobný strojek z Bauhausu, stejný příkon, stejný záběr. Mají ho už léta, používají ho, tedy i já,  ale problém nikdy žádný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika