Ekologické nebo kompostovací WC



host - 112.16 (?)
27.3.2018 15:46

Možná by se Vám hodil bez separace, vše dohromady.  Pro dočasné použití vyhovující. Nedávají se žádné chemikálie. Zasypává se pilinami, rašelinou, kompostem apod.. Zadejte do vyhledavače :pilinka4+, bez plus je nádoba 50 litrů, s + je vložená vyjímatelná nádoba cca 20 litrů pro snažší manipulaci. Další vložené nádoby lze dokoupit. Mám pro maminku přes 80 roků k občasnému použití. Zápach se odvíjí od toho, jak silně se to zasype. Lze potom dát do kompostu.   Luboš Z.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 134.148 (?), 11.4.2018 12:38

Díky moc za info, mrknu na to a ještě na Ecostep, docela mě to láká. Ta spotřeba za vodu je obrovská, používá tu někdo takový ekologický záchod s pilinami dlouhodobě? Nebo jen na víkend na chatě? A co bezvodý pisoár, setkal se s ním někdo u někoho doma nebo jen v nákupních centrech? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.234 (?), 28.8.2013 15:32

U souseda jsem se setkal s Wc provapo a kdyz jsme si koupili zahradu nedaleko od nej, tak to byla jasna volba. Mame ho 5let a krome pravidelne udrzby dle navodu se zatim zadyn problem nevyskytl. Na zahradu jezdime o vikendech a pouzivame ho 3 osoby. Pravidelne pak taky vylevam do kompostu.

Jarek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.16 (?), 27.3.2018 15:46

Možná by se Vám hodil bez separace, vše dohromady.  Pro dočasné použití vyhovující. Nedávají se žádné chemikálie. Zasypává se pilinami, rašelinou, kompostem apod.. Zadejte do vyhledavače :pilinka4+, bez plus je nádoba 50 litrů, s + je vložená vyjímatelná nádoba cca 20 litrů pro snažší manipulaci. Další vložené nádoby lze dokoupit. Mám pro maminku přes 80 roků k občasnému použití. Zápach se odvíjí od toho, jak silně se to zasype. Lze potom dát do kompostu.   Luboš Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika