Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pamatuji si na tu debatu, dala by se asi dohledat, ale možná tu už není.Mám docela dojem, že jsem se chytil i s Petrem z H.,když popisoval jak někdo poseká 1000m2 křovinákem za pár minut.Ten se teď bude ptát co je rychlejší jestli rotačka nebo křovinák?Tak já říkám -1. je rotačka,2. je křovinák, třetí je kosa ruční.Pak se můžete dostat na pozemek, kde si s rotační sekačkou moc neseknete.Všechno poválíte.Chtěli by jste aby jela pomaleji a rychleji sekala ale u některé to nejde.Nesprávně se určilo datum sečení, nebo špatný druh trávy.Jak chcete.Křovinák je univerzální stroj k baráku.Strunou vše obsekám, myslím kolem záhonů, skleníků,stromků, vysokou trávu vezmu kotoučem.Nedám na něj dopustit.Kosa je krásný nástroj, ale řekl bych že jí doba trochu překonala .Taky se domnívám že si na ní musíte udělat fyzičku.Myslím před tím, než s ní začnete dělat .Obratle, CTčka,kapačky.Už to tu někdo psal.jen potvrzuji.Seno?Balík farmáře 500kč, To samé množství sekat, sušit,ukládat =30kč/h.To je asi odpověď na to proč lidi nemůžou dostat nekoho do zahrady, aby si posekal trávu za odvoz.Je to můj názor.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika