Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No několik poznámek : vím sice že ne vždy je to ulpně možné udržet (třeba z důvodů nepřístupnosti) dokonalou či alespoň přijatelnou čistotu svarových ploch a jejich bezprostředního okolí nicméně je to  velmi stěžejní k dosažení kvalitního sváru cca 2 cm na každou stranu někdy i pěkně vypadající svár je mnohdy plný bublin porů a vměstek.Je sice pravdou že dnes jsou samostvívací kukly na velmi vysoké úrovni (i já ji denně používám) nicméně v některých případech se mi zdá použití klasické kukly lepší obvzlášť v případě kdy je potřeba opravdu perfektně vidět svarovou lázeň (ale je to možná můj subjetivní dojem, nicméně tekuté krystaly nebudou mít takové optické vlastnosti jako sklo ač se jim velmi přiblížili).A na usušené elektrody bych spíše použil novodurovou rouru se zátkami na koncích (elektrod se tam vejde přeci jenom víc a případně vložil na dno vysušený silikagel jak už se tu někdo zmiňoval

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika