Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

1. Opotřebovala se, když jsem s ní řezal moc nízko u země a byly tam kameny :-(.

2. Cca 5 cm špička se zlomila, když se mi sevřela v řezu a já v zápalu boje jsem ještě zatlačil.

3. Další pilku jsem si kupoval jako pohotovostní pilku, kterou vozím v autě (pro každý případ).

Přidám ještě další poznámky:

1. Na 10 cm větve by byla cca 18 cm pilka opravdu dost malá. Po zlomení špičky pilky (viz výše) jsem se s ní ještě nějakou dobu (dva měsíce?) snažil řezat, ale už to nebylo ono: krátká čepel se snadno vytáhne z řezu. Ale stejně jsem to vydržel do té doby, než jsem si s touto zkrácenou plkou přivodil drobné zranění na tváři. Došlo k tomu následovně: na stromě jsem řezal větev zhruba ve výši obličeje a řez jsem vedl zespodu nahoru. Při vytažení pilky z řezu došlo k onomu škrábnutí a došla mi trpělivost...

2. Lepší je vyzkoušet pro začátek levnější pilku a když se takový typ pilky osvědčí, člověk pak buď zůstane u této značky, anebo půjde do něčeho ještě lepšího (ale už má nějaké zkušenosti a ví, co může od daného typu pilky očekávat).

3. HQ bohužel nedodává náhradní listy (říkali v servisech). Při opotřebování či zlomení listu tak musím koupit celou pilku. (Bahco a další značkoví výrobci dodávají i náhradní listy)

Josef.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika