Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chlapi, tak koukám, že tady je to samý fiskarstleskač, což podporuje můj příspěvek výše o masivní reklamě :)

Kdo umí šťípat, do topora se netrefuje. I s tou fiskars se člověk, který umí štípat do topora netrefuje. To je tak maximálně pro lidi, co to neumí, tak potom ano, kupte si fiskars a nezničíze jí.

Každý tu bude radit to, co, má doma a to je přeci nejlepší. Jsme češi, takže to, co mám já je nejlepší.

Objektivní srovnání tu pane nenajdete, můžete se maximálně přiklonit více k přírodě, nebo k průmyslu.

Fakt je ten, že kované věci se používají od pradávna a asi nebudou tak špatné, když se používají i dnes.

Kdo něco ví o kování, tak ví, jak se mění a zhušťuje struktura oceli každým rázem kladiva nebo bucharu, takže kované věci na rozdíl od válcovaných nebo tažených, to je jiná liga.

Hodně štěstí při výběru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika