Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Existuje celá řada secích strojků. Nechal jsem se zlákat na strojek jedné slovenské firmy, který je totožný s tímto. Ještě jedno video je zde. Je to strojek kotoučový, který by měl sít na konečnou vzálenost a měl by maximálně využívat seté semeno. Bohužel není tak! V požadované kvalitě vyséval jen velká semena, fazole, hrách, bob. Malá semena zapadávala za kotouč a způsobovala jeho shazování do zásobníku. Navíc příčné žebrování na obvodu pojezdného kola zakopávalo o zásobník, klínový řemen v požadovaném napnutí, aby unášel přes řmenici výsevný kotouč, způsoboval její destrukci. Možná by to selo dobře obalovaná semena, ale kde je vzít. Strojek ležel x let v bezmrazé místnosti při půměrné teplotě 16stCelsia a aniž se s ním hýbalo upadly loukotě a zmenšil se průměr kola. Z čeho to postsoudruzi na Slovensku dělali nevím. V zájmu hrabivosti použili zřejmě levnější plasty a tak to dopadlo, jak to dopadlo. Možná, kapitalisté na západě používají k výrobě onačejší plasty a funguje jim to. Pro mne jsou to ovšem tři talíře v p..., což je pro důchdce velmi drahá negativní zkušenost. Pro Vás doma zbytečný kus železa, pro mne zbytečný kus plastu a hliníku. Hledání je vždy náročné na čas i peníze, zvláště v dnešní době.           Jiří

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika