Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Stanislawe, (zajímalo by mne proč si píšete w) i tak bych chodil s vnoučkem na procházky a učil ho nějaká alotria, ovšem ten, který by o to stál je 450km daleko, což je bohužel kapánek z ruky. Kámoše nemám, ale mám malotraktor VARI ale mám další kousek tímto véhiklem poorán. Protože pluh z Libic je pěkný šmejd - válcová odhrnovačka, tak používám pluh od kamarádů z poza Javoriny. Jmenuje se JOSK a má pološroubovou odhrnovačku, takže celkem dobře zaklápí i při malé pojezdové rychlosti. Ten kousek co je kultivován kusem plechu na násadě, byl předchozím majitelem obděláván způsobem, který je v rozporu se zásadami zpracování půdy. V té betonové jílovici co vynesl na povrch, by si VARI ani neprdlo. Nevím nakolik se mi to podaří zkultivovat k obrazu svému, když se ví, že tato činnost je na dlouhé lokte, protože mám již sedmdesát. Mimochodem, ten kousek jsem v posledních 12 měsících tím kusem plechu obracel třikrát. Jinak bych byl velmi rád a vděčen, kdybyste mi sdělil odboborný název nástroje, včetně krajových, který je na přiloženém obrázku. Případně kde by se dal splašit, nebo alespoň přední radličky. Předem děkuji.

           Jiří

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika