Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevim, jak je na tom dnes Husqvarna s kvalitou, proti dobe, kdyz jsem pred 10-ti lety kupoval 235R.Obcas jsem nejake narky slysel, ale i chvalu.Je to znackovy vyrobce, predpokladam tedy, ze ma tzv.latku vysoko.235R je urcite jedna z vydarenych masin farmarske kategorie.Pro 10 aru by to mela byti velice dobra volba, nemel by byti absolutne problem.Pak mi vadilo, to se, ale vubec Vas tykat nebude, hlavne proti velkemu profesionalnimu stroji nedostatek vykonu pri seceni velkych neudrzovanych ploch.Dal proti velke masine mensi nadrz a vyssi vibrace.Ale tj. problem tj.jak rikam v pripade seceni skoro v profi nasazeni.Kdyz si to koupi nekdo na 10 aru, tak ty parametry k te plose ma ta masina vytecne.Me srdce sice uz patri jine znacce, ale kazdy ma nejakeho favorita, kteremu veri.Zakladni predpoklad je, aby ten favorit byl znackovy a mel parametry k te praci, kterou od neho clovek pozaduje.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika