Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
přemýšlím nad tím už dva dny, co pořídit. Když pořídím něco lepšího z netu, stejně se možná reklamaci nevyhnu a bude to delší a dražší ještě o poštovné. Když si něco lepšího pořídím v kamenném obchodě, tak mě natáhnout co to půjde. S tou flexou a filtrací je to dobrý nápad, zkusím mrknout možná po té assistce, tu mají myslím v OBI, i když si myslím, že to bude stejný aušus, tak na ní ale nějakou filtraci udělám a snad tu přizdívku s tím rozeberu.

S tím bouracím kladivem (sekací a vrtací) nevím. Měl jsem pocit, že ztrácí sílu příklepu. A taky že se s tím ke konci muselo bouchnout o oklepávaný materiál, aby to klepalo. Namazal jsem to na začátku dobře a dělal s tím asi hodinu, to snad není tak moc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika