Stihl MS 251 made in China?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Olše - (44) - 220.242 (?) 
24.9.2017 9:42

Jo a firma co jsi ji koupil je oficialní distributor stihlu pokud ne máš smolíka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 72.149 (?), 24.9.2017 11:02

Tak jsem to udělal já. Podíval jsem se jak na stránky té firmy, tak na stránky Stihl. Tato firma je oficiálním distributorem. To že je napsáno vyrobeno v číně, přece neznamená, že není tento kus určen k prodeji v ČR. To se pozná podle výr. čísla. To že je vyrobena v Číně, také neznamená, že by musela být horší kvality.  Jeden tu dal odkaz na strukturu firmy Stihl. Tam jsou uvedeny i Modřice, kde je jen zastoupení a žádná výroba. Ztéto strukltury tedy nelze nic vyvozovat. Pane buďte klidný, jsem přesvědčený, že jste nekoupil žádný šmejd. Navíc ta firma má vlastní servis, tak vám provede i případnou záruční opravu o pozáručních ani nemluvě.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 24.9.2017 9:35

Jen díky takovejm jako si ty to zde stojí za nic kdybys aspoň na heurece četl neznáma distribuce a pod.  no až se ti náhodou pokazí tak tě lituji wink

 Jinak zde byla otázka zda stihl vyrábí i v číně ano vyrábí ale pro každou krajinu se distribuce liší třeba karburátorem a dalším to svým zpusobem znamená že ti pila nemusí šlapat tak jak má je to tvůj problém

A pokud to nechápeš raději mlč víš o prodeji ve stihlu prd a proč to stihl dělá že neprodává na netu zaleží mu na jméně firmy a značky a pilu musí prodejce předvést a po záběhu i seřídit poučit kupujícího

Jinak doufám že vše co jsem napsal si pochopil

struktura podniků stihl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 24.9.2017 9:55

Ještě zde máte jak jej rozeznáte padělěk a originál stihl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.111 (?), 24.9.2017 20:13

Tady autor původního příspěvku vidím že jsem rozpoutal divokou diskuzi. Mám k ní i český tištěný návod takže padělek to snad nebude jen je holt z číny (akorát mě to trochu sere ale sám na ně dělám v jedné ostravské chemičce). Ještě se zajdu podívat a zeptat do další prodejny a asi napíšu i přímo zastoupení Stihlu ať vím na čem jsem (když tak dám info).

Více mně ale zajímá ten řetěz picco duro - máte někdo zkušenosti jestli skutečně vydrží tak dlouho ostrý? Dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.246 (?), 25.9.2017 10:33
Plasis distribuci plasis zarukou mam odpoved mam zaruku cina na pili nevadi prodavej a oblbuj jinde
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 25.9.2017 15:24

Po netu se prostě pily stihl neprodávájí Jestli ti ji takto někdo prodal je jeho věc a jeho problém.

 reklamuj si kde chceš

Od kamoše

Žádný oficiální prodejce nepošle pilu objednanou přes net v e-shopu poštou. Vždy předání a případně placení na prodejně. Ten, kdo tak doopravdy koupil, jestli vůbec, bude mít problém s opravama a vůbec přijímáním do oficiálního servisu. I placeného. Jednu dobu prodávala přes net Stihl zelená zahrada.cz a taky si na to Stihl "došlápl". Byly to pily z Rakouska. No, už neprodává.Každý prodejce podle výrobního čísla zjistí, odkud pila pochází a když se bude moc chtít aj kdo ji prodal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.246 (?), 25.9.2017 17:00

Reklamovat si budu u stilu a pilu sem koupil na netu u tebe reklamovat nebudu si pis ted reklamovat nemam co a za dva roky sme na tom stejnak stejne fofre

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 25.9.2017 17:26

Kde jste to vzali, že tazatel koupil tu pilu v eshopu. Přece píše, kde ji koupil a že ji přivezli domů. Já jsem si ověřil, že ta firma je smluvní prodejce.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Olše - (44) - 220.242 (?), 25.9.2017 19:17

Ano to vím ale jedná se o tohohle host - xxx.xxx.73.246 který zřejmě koupil na netu a napadá mne proto je i tato diskuze o prodeji po internetu

Tímto se omlouvám zakladateli této diskuze jemu jsem odpovídal výše co se týká jeho pilky Jeho pila má byt Farm a udivil mne jen jeho obrázek Pily s černobílým držadlem to byl vždy rozeznávací znak profi pil. Jak mne kamarád ujistil objevují se s těmito držadly i další pily řady Farm. Takže to bude vše vpořádku

Jinak za mne Jestli je z číny nebo z Argentiny čí USA je jedno pokud se jedná o originál STIHL nakoupený v autorizované prodejně předvedený a předaný Stihl prodejcem, Stihl si vždy kvalitu ohlídal i dotáhl boj proti padělkům téměř k dokonalosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika