Stihl MS 251



host - 68.17 (?)
25.11.2019 18:08

Bohužel Dolmar patří pod makitu a 99 % produkce je vyrobeno v číně

rozhodně někde na krabici to bude Myslíte že by byla tak lacná vyrobená v německu? Stihl taky vyrábí v číně ale šerdně si hlídá kvalitu všechny hobby stihl jsou čína (od2017) a Virginie v německu vyrábí pouze profi pily a ty jsou patřičně drahé Dolmar se taky řídí touto strategii co spadnul pod makitu Pila Makita a Dolmar jsou z jedný fabriky liší se jen barvou plastů a mírně cenou

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 24.169 (?), 24.11.2019 18:31, zobrazeno: 3410x
Jaký máte názor na tuto pilu? Dělal jsem na ni čištění a udrzbu známýmu a přišlo mi to dost osizeny. Samé plasty úplně všude. A ten výkon taky nic moc. Stala 12500 a za tu samou cenu jsem koupil dolmar 5105 a to je úplně jiný kafe. Mg karty, stavitelné čerpadlo a pod. Prostě jiná třída i co se týče výkonu. Máte někdo zkušenosti s touto pilou? Jak je na tom s celkovou životnosti.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.17 (?), 25.11.2019 4:20

S MS251ne ale ze stejné kategorie MS181 co ta už holka vydržela Plasty mají stihl dobrý toho bych se nebál a srovnáváte skoro profipilu s hobby

 a porovnejte si parametry výkon řezná rychlost a váha Dolmar už je čistokrevný číňan a prodá se všude i v hypermárketech Neříkám že je to špatná pilka ale dostupnost servisu je mizerná náhradních dílu taky

Co potřebuji na stihl najdu v každým servisu stihl a za přijatelnou cenu originál ne repliku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.111 (?), 25.11.2019 13:43
Děkuji za odpověď. Co se týče dolmaru tak ano je to v podstatě profi, nicméně za tu samu cenu co MS 251. A Čína to není. Je vyroben v Německu. To že se prodává v hornbachu ještě nic neznamená. Tam prodáva i husqvarna, Hitachi a pod. Mně šlo jen o to že za cenu profi dolmaru dostanu kopu plastu, proto mbe to zarazilo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 68.17 (?), 25.11.2019 18:08

Bohužel Dolmar patří pod makitu a 99 % produkce je vyrobeno v číně

rozhodně někde na krabici to bude Myslíte že by byla tak lacná vyrobená v německu? Stihl taky vyrábí v číně ale šerdně si hlídá kvalitu všechny hobby stihl jsou čína (od2017) a Virginie v německu vyrábí pouze profi pily a ty jsou patřičně drahé Dolmar se taky řídí touto strategii co spadnul pod makitu Pila Makita a Dolmar jsou z jedný fabriky liší se jen barvou plastů a mírně cenou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 24.169 (?), 25.11.2019 19:27
Ano máte pravdu, že makita a dolmar je to samé ale minimálně od řady PS4605 jsou dolmary dělané v Německu. A je to myslím znát i na kvalitě provedení. Mám ji čtvrtým rokem, ma najeto min 200 kubíků paliva na špalky, převážně tvrdé dřevo plus těžba a nikdy žádný problém, je broušení řetězu a pravidelná údržba. V servisu pouze jednou po zabehu na sestelovani karburátoru po zabehu. Nedám na ni dopustit. V porovnání s MS 251 úplně jiná liga i když za stejnou cenu. A profi řada od dolmaru 64 a 79 jsou stopro dělaný v Německu a jsou o tisíce korun levnější než stihl nebo huska.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika