Prosba o radu s výběrem pily



host - 5.102 (?)
21.10.2013 20:46

Je pravda, že spálit takto silnou kulatinu je hřích, nicméně je to vaše věc. Na připomínku proč by někdo prodával dobrou pilu musím reagovat. Já jako profík měním pilu každý rok až rok a půl. Jde o to, že když bych si ji nechal tak už se na ni nevztahuje záruka a za další po cca dvou až třech rocích bych ji odrovnal úplně. Takto ji dám do servisu, kde ji změří tlak ve válci, vymění filtry a co najdou v nepořádku a já ji ještě za slušný peníz prodám. Většinou už na ni čeká nějaký známý, který ji má na samovýrobu paliva. Takový člověk ji má min. na deset let. Záruka pro mě znamená jen to, že když něco, tak dostanu náhradní pilu. S tím přechodem od Stihlu k Husqvarně, no nevím nevím wink. Nicméně jsou to obě značky profesionálů. Můžete tady číst co chcete, ale prvenství drží tyhle stroje.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 96.2 (?), 21.10.2013 16:01

80cm dub je především škoda pálit! Nehledě na kyseliny v dubovém dřevě..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 5.102 (?), 21.10.2013 20:46

Je pravda, že spálit takto silnou kulatinu je hřích, nicméně je to vaše věc. Na připomínku proč by někdo prodával dobrou pilu musím reagovat. Já jako profík měním pilu každý rok až rok a půl. Jde o to, že když bych si ji nechal tak už se na ni nevztahuje záruka a za další po cca dvou až třech rocích bych ji odrovnal úplně. Takto ji dám do servisu, kde ji změří tlak ve válci, vymění filtry a co najdou v nepořádku a já ji ještě za slušný peníz prodám. Většinou už na ni čeká nějaký známý, který ji má na samovýrobu paliva. Takový člověk ji má min. na deset let. Záruka pro mě znamená jen to, že když něco, tak dostanu náhradní pilu. S tím přechodem od Stihlu k Husqvarně, no nevím nevím wink. Nicméně jsou to obě značky profesionálů. Můžete tady číst co chcete, ale prvenství drží tyhle stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.146 (?), 23.10.2013 7:27

Lesa je celkem 0,7 ha.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 124.31 (?), 23.10.2013 14:01

No, proč by někdo prodával výkonnou těžební pilu? Bohužel práce ubývá, v poslední době to vypadá, že na bazoši těch HQ 372XP (hodně častý model) bude mrtě a skoro nejetejch

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika