Olej. čerpadlo el. pily Oleo-Mac E160F



jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.189 (?)
20.6.2015 12:53

Děkuji za všechny příspěvky a snahu mi pomoci. Pilu jsem dopoledne rozpůlil, vyndal olejovou nádržku a zjistil, že z ní olej v podstatě nevytéká ani při přetlaku / zkusmo ústy / přes plnicí otvor. Olej jsem vylil, protáhl jsem odtokový otvor drátkem,  vyjmul pinzetou fitr   / houbičku / z nádržky, nalil trochu benzinu a vypláchl nádržku, špejlí z natočenou vatičkou jsem odstranil zbytky nečistot ze dna. Naplnil nádržku olejem, zkusil odtok oleje a nádržku nasadil na hadičku pro přívod oleje k čerpadélku. Při montáži, respektive nasazení nádržky na hadičku, jsem si trochu pomohl šroubováčkem, abych dostal hadičku přes tvar olivky na odtokovém nálisku nádržky. Čerpadlo je skryto pod / zřejmě / třecí spojkou řetězovky a není vidět bez další demontáže. Byl jsem potěšen, že závada byla odstranitelná bez další, zřejmě náročné,  demontáže.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 190.207 (?), 19.6.2015 18:30

Takže tam je nejspíš jakasi olejová pumpa. Viz odkaz.

Jestli není zanešená nečistotama nebo jinak poškozená.. no každopádně by se to vidělo až po rozebrání pily..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.189 (?), 20.6.2015 12:53

Děkuji za všechny příspěvky a snahu mi pomoci. Pilu jsem dopoledne rozpůlil, vyndal olejovou nádržku a zjistil, že z ní olej v podstatě nevytéká ani při přetlaku / zkusmo ústy / přes plnicí otvor. Olej jsem vylil, protáhl jsem odtokový otvor drátkem,  vyjmul pinzetou fitr   / houbičku / z nádržky, nalil trochu benzinu a vypláchl nádržku, špejlí z natočenou vatičkou jsem odstranil zbytky nečistot ze dna. Naplnil nádržku olejem, zkusil odtok oleje a nádržku nasadil na hadičku pro přívod oleje k čerpadélku. Při montáži, respektive nasazení nádržky na hadičku, jsem si trochu pomohl šroubováčkem, abych dostal hadičku přes tvar olivky na odtokovém nálisku nádržky. Čerpadlo je skryto pod / zřejmě / třecí spojkou řetězovky a není vidět bez další demontáže. Byl jsem potěšen, že závada byla odstranitelná bez další, zřejmě náročné,  demontáže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.91 (?), 20.6.2015 13:42

Takže jsem přišel s fotkama pozdě, ale jsem rád, že jste šikovný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika