Nastaruje a chcipne



host - 84.190 (?)
23.3.2019 7:03
Musíte si načíst jaký karburator mate, jeho funkci, zrovna tak co mate dělat s téma sroubkama, jak je seřizovat. Není možné tu tvrdit, ze nemám drazkovy klíč, neumím vytáhnout pojistku u šroubu. Na to já šel klidně do servisu a zeptal se jak to dělají.To víte, ze při me povaze bych tam raději nešel.Odborne rozbory zapalování svíčky mě nezajímají.Jak vyměnit ahlavne umět koupit membrány do karburatoru tak to mě zajímalo. Jinak to musíte dat do servisu nebo koupit něco jiného.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 254.255 (?), 23.3.2019 2:19

O demontáži a čištění karburátoru jsem psal minule a že byl zanesený vzduchový filtr jsem neuved, tvořený jen kouskem 3mm silného filcu. Dnes jsem s pilou řezal, s nastavením volnoběhu ve řvoucích otáčkách, pak jsem vylil zbytek benzinu a nějaké smetí a kapka vody tam bylo. Vyguglil jsem značení svíček, je v pile zapalovací svíčka Champion RCJ7Y (ta je uvedená i ve vygugleném návodu), má mít odrušovací odpor 6-15 kohmů, tak jsem vzal měřák a naměřil jsem 30 kiloohmů. Pozahřátí na pokojovou teplotu měřím 25kohmů a když jsem ji ohřál na krbu že se dala normálně držet v ruce, jsem naměřil 17kohmů. Svíčka, kterou jsem bezhlavě koupil u benzinky, meli jediný typ určený i pro motorové pily, má označení R0, je tedy bez odrušovycího odporu, čímž se vysvětluje, že dává jasnější jiskru, než původní, ale pak to neutáhne cívka a zablokuje se. Snad se hodí do sekačky, nebo má tady syn ve Stockholmu ještě křovinořez. Koupím origo svíčku, jsem zvědav jaký odpor naměřím na nové a pak dám vědět.

Jo jedná se o benzinovou motorovou pilu McCulloch CS 340 koupenou tady ve Švédsku. Bohužel i některé recenze na českých nákupních serverech uvádí obtížný studený start a chcípnutí ve volnoběhu.

Jinak dík za radu koupit novou :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 23.3.2019 7:03
Musíte si načíst jaký karburator mate, jeho funkci, zrovna tak co mate dělat s téma sroubkama, jak je seřizovat. Není možné tu tvrdit, ze nemám drazkovy klíč, neumím vytáhnout pojistku u šroubu. Na to já šel klidně do servisu a zeptal se jak to dělají.To víte, ze při me povaze bych tam raději nešel.Odborne rozbory zapalování svíčky mě nezajímají.Jak vyměnit ahlavne umět koupit membrány do karburatoru tak to mě zajímalo. Jinak to musíte dat do servisu nebo koupit něco jiného.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 132.41 (?), 7.8.2019 17:19

Obchodnici ktorí predavajú mot. píly musia robť aj servis píl... Obchodnik samozrejme mechanika odbornika nezaplatí... odbornici sú bud sukromnici v oboru alebo robia pre obchodnika na svoju živnosť... Obchodnici na Slovensku konkretne v predajni PREDOS B.B.  využívajú na odborné práce na opravy motor. píl neodbornikov... je tam dokonca zamestnaný vyučený kuchár... kuchárčinu nerobí... tak si viete predstaviť ako tie opravi píl vyzerajú... Obchodnik sa lakomí dobre zaplatiť odbornika a preto radšej zoberie mladenca ktorý sa po čase naučí aspon črouby povolovať... Dnes skutočne sa opravy odflaknu... a chytro na dalšiu pílku... mne v ramci zaruky na mot.kosačke 3x udajne vymienal zapalovaciu cievku... ani sa na to nepozrel... ale nafakturoval opravu aj cievku velkoobchodu Montfild... v monfilde mi potom uznali chybu a dali uplne novu kosačku... lebo pri preberaní udajne opravenej kosačky po 3x som žiadal aby sme šli kosačku priamo pred obchod vyskúšať na pozemku zarastenom trávou... ani nie vysokou... a motor robil len dovtedy, pokial som nekázal dať podvozok kosačky na samí spodok... prestala hned kosiť a veduci uznal, že oprava nebola riadne prevedená... dali mi novú a tá moja stará bola na predajni ešte asi rok bokom v sklade..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika