Motorové pily Opem



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?)
5.9.2010 9:32

OPEM je nyní Active. Měl jsem shodou okolností K1 a neřezala špatně. Ale sehnat díl bylo unikum (ještě pár použitých součástek mám, ale jsou k ničemu) a navíc to byl takový pokus se tu uchytit. Potom jsem sehnal kontakt někde kolem Jeseníků, že tam je zastoupení. Bývalo, tak mi poslali nějaké ND, ale na to se nedalo spoléhat. Prostě solidní značka, která dojela na síť prodeje - servisu v těžké konkurenci. Ale mzi tu absolutní špičku bych je neřadil, lepší standard, ale na tehdejší dobu, kdy značkové pily stály hodně, Mg skříň a solidní provedení to bylo zajímavé.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
JIRKA.M. - (24) - 245.29 (?), 4.9.2010 23:38, zobrazeno: 5093x

Dobrý večer. Přišel za mnou kamarád, že mu někdo nabízel tuto značku pily. Já osobně s tímto strojem nemám žádné zkušenosti. Vím že se to objevilo na prodejnách u státních lesů. Jestli ji někdo máte, dejte do placu skušenosti, výkony a spolehlivost. Prohledal jsem všechna vlákna a nic jsem o ní nenašel. JIRKA.M.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 5.9.2010 9:32

OPEM je nyní Active. Měl jsem shodou okolností K1 a neřezala špatně. Ale sehnat díl bylo unikum (ještě pár použitých součástek mám, ale jsou k ničemu) a navíc to byl takový pokus se tu uchytit. Potom jsem sehnal kontakt někde kolem Jeseníků, že tam je zastoupení. Bývalo, tak mi poslali nějaké ND, ale na to se nedalo spoléhat. Prostě solidní značka, která dojela na síť prodeje - servisu v těžké konkurenci. Ale mzi tu absolutní špičku bych je neřadil, lepší standard, ale na tehdejší dobu, kdy značkové pily stály hodně, Mg skříň a solidní provedení to bylo zajímavé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika