Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 32.84 (?) 
16.4.2010 20:51

Dobrý večer, také jsem si pořídil tuto pilu, zatím "naostro" odzkoušena jednou (cca 2 hodiny práce). Vše naprosto bez problémů, od startu až po řezání. Zajímalo by mě, kde se nachází ten štelovací šroub na mazání řetězu.Ve spod pily je pouze výlisek na plastu, že tam nějaká regulace je, ale bohužel jsem ji nenašel.Prosím o info nebo foto.Pila dává až moc oleje na řetěz. Předem děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 90.183 (?), 21.1.2015 18:43

Dorý den,

mám uplně stejnou lemru, po roční odstávce nejde nastartovat, svíčka jiskra ok, po vyčištění karburátoru občas chytne, ale po uvolnění plynu ve volnoběhu zdechne, nebo při přidávání z volnoběhu... ale když povolím šroub te horní membrány tak vše funguje bez problému...

nevite někdo čím to muže byt? předem děkuji za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 16.4.2010 21:00

Šroub pro regulaci průtoku čerpadla by měl být viz obr. A

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 16.4.2010 21:22
Souhlasím s vámi ne každý potřebuje farm nebo profi pilu, když ji používá jen nárazově.Řeknu vám jen takovou zkušenost švagr si koupil neznačkovou pilu v baumaxu asi za 2700 kč a já mám D-500 asi 10 500 kč nemůžu na ni říct křivého slova.Ale malé srovnání řežeme asi 2 roky stejně spíše bych řekl že on pomáhá mě, protože on má možnost si zatopit plynem ale já topím jen dřevem.Jistě při větším záhulu mám s dolmarem navíc a můžu machrovat ale s ohledem na jeho menší obsah ho vůbec nezatracuju a divím se že ta pilka vůbec jede a to si tam nasadil plnohodnotný řetěz a ne ten co tam byl -sem tam zub.Podle mně hodně závisí na tom kdo s tou pilou pracuje a jaký má cit, prase neví ani že má tupý řetěz.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 114.174 (?), 17.4.2010 23:16

JA som sa asi tri dni rozhodoval ci ju kupit alebo nie a ked som sa dnes rozhodol tak Einhel uz tam nebola myslim v Baumaxe ale stejna pod znackou Gude ale ako pozeram je to uplne rovvnaka ako ta Einhell chcem sa len opytat pri skladani listy mam tam nejaku plastovu podlozku kam ide lista Je ta tam potrebna?! akosi bez nej to sedi lepsie!!! Mali ste ju tam ties? A montovali ste ju tam alebo nie? A az ano kam?pod listu alebo nad.Dakujem za odpoved.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.173 (?), 18.4.2010 20:44
Ta podložka slouží jako doraz krytu lišty při kompletaci ve výrobním závodě. Kdyby tam nebyla došlo by při větším dotažení šroubů bez lišty ke křížení krytu. Podstatné pro Vás - vyndejte ji a místo ní dáte lištu. Podložku už nebudete potřebovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
solenza - (14) - 45.178 (?), 18.4.2010 21:11
Také jsem uvažoval o této pile. Tak ji asi taky koupím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 114.174 (?), 19.4.2010 22:40

Vdaka za radu aj ma to napadlo ze ta podlozka tam je len pred montazou listy uz som aj vyskusal s dvoma nadrzkami benzinu Zatial ide pekne mne postacuje na napilenie par polienok pod gulas 4 krat rocne :-) V navode sa mi nevidi len miera oleja do benzinu do 5 litrou 2 deci to je podla mna vela!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.87 (?), 26.4.2010 14:17

Také jsem tuto pilu teď 24.4. koupil - konkrétně v OBI Mladá Boleslav. Mají ji v akci samořejmě za těch 1999,-, ale protože OBI mělo ještě slevy, tak ji mám o 15% levněji, tedy za 1700,-. Nekoukal jsem po ceně, ale proč to nevyužít. Zatím jsem ji nevybalil, ale už se těším. Je to moje první benzínová pila. Mám ještě elektrickou pilu 2,4kW/40cm a tuto chci jenom na přípravu dřeva k odvozu, případně na drobné práce. Jasně, někdo řekne modrá řada Einhell, ale mě to fakt stačí. Hlavně že je doma. Až budu potřebovat profi pilu, koupím si ji. Pouze ještě chci dokoupit náhradní nějaký lepší řetěz. Co by jste mi doporučili?

Víte někdo něco o životnosti této pily? Případně co je tam horší a co odchází? Jak je to se řetězem? Je to sice Oregon, ale čínský.

Jinak porovnání proti elektrické - Škoda že Einhell nemá lepší napínání řetězu - tzv. bezklíčové, jenom s kolečkem. To bych tam bral.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.196 (?), 27.4.2010 15:30

podle navodu se ma odstranit prepravni ochrana obr.3c/pol.24.

plati to i pro tuto pilu nebo to je pro jinou.

dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika