Která značka má nej servis



host - 100.231 (?)
16.3.2012 20:52

Děkuji za odpovědi. Píši vám  ohledně toho, že mám 562 a mám s ní trošku problém. (psal jsem o tom na  foru o těchto pilách, ale nikdo nedokázal poradit, co stím). Při pokácení a následovné odvětvení jednoho silného stromu, běhá tak jak má. Závada spočivá v tom, že po uříznutí třeba silnějši čtyřky, nachám pilu běhat na volnoběh než napíšu to dřevo, a po následném přidání plynu má pila spoždění (nezebere ihned - 2 vt). Pokud pilu nechám běhat na volnoběh déle,1 min. a více, fuguje bez problému.Měl jsem pilu na diagnostice, a žádnou závadu jim to neukázalo. I přesto si myslim že to není v pořátku, když opomenu to startování teplé pily. Děkuji za odpověd.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 100.231 (?), 16.3.2012 16:24

Nechá se diagnostikou nastavit chod na aspen a na  naše palivo  zvlášt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.106 (?), 16.3.2012 17:01

Ne, vše je řešeno automaticky. Ať tam nalijete, co tam nalijete, čidla to vyhodnotí spolu s dalšími údaji a nastavý se optimální chod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 16.3.2012 17:17

Je stejná diagnostika  (nastavení)  u 560 a 562.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.106 (?), 16.3.2012 17:32

Plánky 562 jsem neviděl, ale mělo by to být naprosto shodné, menší změna je na 555, kde chybí funkce RevBoost, což je vlastně to, že vám pila po drcnutí do plynu přidá plnej knedlík a pila pak pracuje optimálně - okamžitě na vysoké otáčky a plný výkon, dušení XPčka nemají rády, takže se touto funkcí vlastně zabily 2 mouchy jednou ranou wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 16.3.2012 20:52

Děkuji za odpovědi. Píši vám  ohledně toho, že mám 562 a mám s ní trošku problém. (psal jsem o tom na  foru o těchto pilách, ale nikdo nedokázal poradit, co stím). Při pokácení a následovné odvětvení jednoho silného stromu, běhá tak jak má. Závada spočivá v tom, že po uříznutí třeba silnějši čtyřky, nachám pilu běhat na volnoběh než napíšu to dřevo, a po následném přidání plynu má pila spoždění (nezebere ihned - 2 vt). Pokud pilu nechám běhat na volnoběh déle,1 min. a více, fuguje bez problému.Měl jsem pilu na diagnostice, a žádnou závadu jim to neukázalo. I přesto si myslim že to není v pořátku, když opomenu to startování teplé pily. Děkuji za odpověd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.230 (?), 17.3.2012 6:42

Mohl by jste prosím popsat jak Autotune zjistí oktanové číslo? Myslím že by to zajímalo i některé konstruktéry strojů. Také by mne zajímala HQ 560 s RevBoost. Díky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.106 (?), 17.3.2012 18:31

To co píšete vyřeší servis v rámci záruky, pravděpodobně vám blbne RevBoost. Zavzpomínejte, jestli vám toto dělala pila už jako nová, pokud ne, dá se provést reset a autotune uvést do stavu nové pily. Autotune jako takové je podle mého stejné na 562 i na 560, ale je dost pravděpodobné, že hodnoty nastavení budou různé, 562 má menší objem klikové skříně, je tam potřeba vhánět jinak vzduch. Z toho důvodu má 562 větší filtr a větší spotřebu paliva, kdyby jste bydlel poblíž, nebyl by problém autonune vyměnit a hned by jsme věděli na čem jsme. Takhle po netu je to problematické vyřešit, bohužel frown

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 17.3.2012 18:57

Pila to dělá od nova. Mám ji dva měsíce.Předpokládám, že revboost je v zapalovací cívce. Jsem od Plzně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 39.51 (?), 17.3.2012 10:15

Servis je tak kvalitny ako je ochotny servisak a dostupnost nahradnych dielov. Pri skoro zhodnej konstrukcii nie je problem servisovat akukolvek znacku, bohuzial sa stane hlavne u tych co su aj predajcami ze vam odmietnu opravit inu znacku ako predavaju s tym ze je tazko zhanatelny nahradny diel. Je to aj v ochote zastupeni dodavat ND nezmluvnym servisom, co je praxou u Husqvarny a Stihla. V tom pripade sa zhana ND u znameho co tu moznost ma. A najhorsi priklad je ked si tzv. servis len prijme do opravy a posle pilu na ine miesto, cize identifikacia zavady a termin opravy sa znacne predlzuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.92 (?), 25.3.2013 20:19

Zdravím přijde mi že sem se to asi hodí nejvíc dneska se mi povolila lišta a řetěz i stihl 201t.Jestli se matka povolila sama nebo jsme si to před řezánim nezkontroloval... bůh ví.Každopádně jsem očesal plast pod řetězkou máte někdo zdání jestli jde vyměnit .Popřípadě zkušenost s tim na kolik to vyjde?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika