Jakou levnou benzínovou pilu?



host - 218.137 (?)
9.9.2011 20:40
A musím sa priznať že keď sused kupoval dolmar ani som o tej značke nič nevedel. Bol som prekvapený keď som videl, odpružený karburátor atď. A to nevravím o rezaní. Je škoda že nema lepšiu reklamu a ešte veľa ľudi ju ani nepozná. Potom som našiel toto fórum a som rád za každú novú informáciu. Martin
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 218.136 (?), 9.9.2011 17:39
Dobry den vsetkym. Musim s vami suhlasit a napisat svoju skusenost. Rezavam tak 90% palivove drevo na klatiky do krbu, pevazne buk a brezu. Teraz mam hq 357XP a neni som vobec spokojny. Hlavne preto ze ked mi dovezu napr tatru dreva +- 12 kubikov tak to v pohode porezem za jeden den. A predtym som mal taku neaku cinu z bau bau a rezal som to drevo skoro tyzden. Riadne som si uzil a teraz nic. Sused si kupǐ dolmar 6400 a ma ten isty problem s drevom a predtym mal oleo mac - neviem presne aky. Takze ak je rezanie vas konicek a bavi vas to kupujte silen cinu a medkutocne si uzijete. Ved vsetke pily maju retaz a leje sa tam benzin. Ta hq je zbytocne draha a mohol som mat miesto toho 10 krat radost z novej cinskej pily. Ps: aspon si kupte riadnu retaz do tej ciny, lebo ta original sa mi pri rezani roztrhla a to bol pohlad co taka rozbehnuta retaz narobi- sa smiechu nezdrzite. Martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.123 (?), 9.9.2011 18:11

Nojo, to jste tu čínskou pilu halt neměl kupovat na tržnici nebo od podomního obchodníka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 181.188 (?), 9.9.2011 18:33
Pán Martin, Váš príspevok je dosť dobrý! Už dlho som sa tak nezasmial. Zasa dačo napíšte. :-) Josef.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.136 (?), 9.9.2011 19:14
Zdravím. Akurát sa ospravedlňujem za chyby. Písal som to z telefónu. Som rád že som vás pobavil. Prajem prijemné rezanie. Martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.138 (?), 9.9.2011 19:39
Já si na tom příspěvku cením to, že jste dokázal objektivně popsat nejen vlastní zkušenost. Ale nechci to použít, jako pádný argument pro tazatele. Je jen dobře, že má k dispozici dost informací a konečné rozhodnutí je na něm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
1b - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 42.154 (?), 9.9.2011 19:46

 Já bych doporučil levnou pilu (hecht a další číny) pro použití 2x, max. 4x do roka, protože potom může být majitel relativně dlouho spokojený, že to stále jede.

 Větší zátěž tyto stroje nemůžou dlouhodobě vydržet, pochybuju, že bude stejně kvalitní nikasil, klika, ložiska, zapalování a pod., jako u pily za 15 k. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.174 (?), 9.9.2011 20:02
To je výrobně nemožné, už x lidí se přesvědčilo o tom, co je vyrobeno na úkor kvality s co nejnižšími výrobními náklady. Kopie starých modelů jiných značek to jen dokládají. Rozdíl je v tom, že ta kopie je vyrobená na minihoby zátěž, pokud to srovnám s kvalitními pilami. Parametry, ergonomie, životnost, dlouhodobá dostupnost ND jsou na vedlejší koleji, hlavní je cena a oslovení výrobku. Potom je snadné při koupi mít dobrý dojem - koupil jsem pilu a o hodně levnější, než jiné 'stejné' pily. Na to přijde majitel až po koupi a když začne srovnávat. Ale opakuji, mě vůbec nevadí, že tazatel koupí Hechta, pokud bude spokojen, tak to je to hlavní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.137 (?), 9.9.2011 20:40
A musím sa priznať že keď sused kupoval dolmar ani som o tej značke nič nevedel. Bol som prekvapený keď som videl, odpružený karburátor atď. A to nevravím o rezaní. Je škoda že nema lepšiu reklamu a ešte veľa ľudi ju ani nepozná. Potom som našiel toto fórum a som rád za každú novú informáciu. Martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sirius1983 - (10) - 37.4 (?), 14.9.2011 20:50
Tak jsem nakonec objednal Hecht 950. Až dorazí a vyzkouším ji, tak napíšu nějaké dojmy. Děkuji za všechny rady a informace.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sirius1983 - (10) - 37.4 (?), 21.9.2011 19:49
Dobrý den, tak dnes jsem poprvé vyzkoušel novou pilu Hecht 950, stran vlastního řezání zatím nemám výhrad, nicméně jsem dnes řezal jen menší větve. S čím mám ale problém je startování. Postupuji podle návodu: zapnout hlavní vypínač - vytáhnout táhlo sitiče - stisknou dekompresní ventil -zatáhnout za startovací lanko. Pila mi ale ne a ne nastartovat. Poté co jsem táhlo sitiče zatlačil zpět tak už nastartovala, ale následně jsem s tím měl zase problémy. Nevím jestli tahám špatně za lanko nebo je to ještě nezaběhnutým motorem. Nevíte?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika