Husqvarna 555, 562 XP



host - 227.208 (?)
8.8.2012 5:56

Ta je možná od Vás pořád jsem nemohl pochopit proč se tak vyjadřujete ale ten pán to zřejmě vystihl dobře zřejmě o tom dealerství je vydět že jste nejlepší prostě jednička ostatní mají stou vaší 560 problémy jenom vy to dokážete okomentovat že si to vymíšlejí nebo dokonce lžou co kdybi ste to jel skontrolovat a oni zmlkli.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
host - 43.214 (?), 7.8.2012 22:52

kupil som 560ku pred dvoma mesiacmi.Mal som velku dilemu, ci ju alebo stihl 362.NO prve pocity-nebo v lese pri strome, ma presvedcili, ze som sa rozhodol spravne.I pri stvorkubicnom pohodicka, opilovanie jedna basen-ohromna akceleracia, super vyvazenie a to som si myslel ze moja stihl 361 je vrchol kombinacie dostatok vykonu s prijatelnou vahou a vibraciami.

lenze

prva slabinka-taraninky o zanasani rebier valca/vychadzam z porovnania so spominanym stihlom/,clovek aby to cistil po kazdej nadrzi.

to som prezil.

retaz jak sa natahuje, to mi nejak unika.

aj to sa da vyriest, cize ziaden problem.

so startovanim trocha problem bol, no to sa tiez poriesilo.

Ale ked sa stratil vykon, po revbooste sa zlahla zem a ked pri kazdom druhom konari vynecha motor a mechanik na to po pridani par krat plynom pred predajnou skonstatuje, ze pila ide, ze ziaden problem najradsej by som ju aj jeho je... o zem.KUa aj po tej ospevovanej diagnostike pri predaji uz akosi nic nehovori.

Raz ma odbil.Dam mu este jednu sancu.Inak huskaci u mna skoncili, i ked stihlka mala tiez muchy, kua no nie po mesiaci.pozdravujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 7.8.2012 23:56

Tak jestli jsem tomu rozuměl správně, pila se vám špiní v žebroví, řetěz se samovolně utahuje, pila nestartuje, revboost nefunguje, pila nemá výkon a pak když ji donesete do servisu, tak tam to funguje bezproblémů??? wink

Měl by jste si rozmyslet co je pravda a co fikce. Větší špinění než u Stihl je nesmysl, je to naopak a tím jste se dost prozradil. Ty ostatní věci jako, že pila nejde nastartovat, že se samovolně dotahuje řetěz apod. pozná každý servisák a to i naprostý fušer.

Příště si vymyslete něco uvěřitelnějšího. Taky by mě zajímalo, proč když je pro vás MS 361 do nedávna to nej, proč jste nešel do Stihl 362. Takže mám pro vás ideální radu, ten absolutní zgerb 560XP rychle prodejte a šupky dupky pro úžasnou MS362 cool nic jiného se na to kromě zasmání říct. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.208 (?), 8.8.2012 5:56

Ta je možná od Vás pořád jsem nemohl pochopit proč se tak vyjadřujete ale ten pán to zřejmě vystihl dobře zřejmě o tom dealerství je vydět že jste nejlepší prostě jednička ostatní mají stou vaší 560 problémy jenom vy to dokážete okomentovat že si to vymíšlejí nebo dokonce lžou co kdybi ste to jel skontrolovat a oni zmlkli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 8.8.2012 6:57

Zajímavé je, že stejný názor má i servisák co kontroloval tu pilu slovenskému spoluobčanovi, kdyby byla tak závadná jak píše, myslíte Vendo, že by ji zhodnotil jako v pořádku??? Kdybych ji neměl doma a byl stejně jako vy nakloněn konkurenční značce, taky bych tomu chtěl věřit, ale bohužel. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 8.8.2012 7:14

Ještě drobnost, nedělám dealera žádné značce, jen se mi nelíbí nepravdivé špinění jakékoli značky. Třeba v následujícím videu je podobný problém co pisatel popisuje pochybuji, že by to servisák zhodnotil jako v pořádku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.244 (?), 8.8.2012 8:10

Já věřím, že to vychytají, ale také jsem na začátku spoléhal na zkušenosti s opravami a spolehlivostí méně složitých prvků na pilách a jak to potom dopadlo v praxi. Nechte to na postřehy majitelů. Když se na několika PS 5000 uvolnilo ložisko v karteru u řetězového kola, tak někteří tady z toho udělali velký problém. Přitom se jednalo o několik pil v profi provozu a problém byl vyřešen v záruce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.146 (?), 8.8.2012 9:11

Pán na tom videu by měl táké umět našponovat řetěz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.219 (?), 8.8.2012 22:53

Vopred dakujem za rady a odporucania, ze ako ci co, pretoze sa neviem dockat kedy to super zihadlo podrzim v ruke, bo ta stihlka 361 je predsa len/i ked teraz prave teraz len to naj/o nieco starsia a o cosi dost vela pozadu.

ak mozte, prosim,poradte.

pevne verim, ze sa ten problem da vyriesit.len neviem ako.

ma niektori z vas nejaky napad?

dakujem

P.S.husky robi dobre pily, rovnako ako i stihl i dolmar.

jednoducho mam problem a len len ho chcem pomoct vyriesit?

Dakujeeeeem!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.46 (?), 14.8.2012 20:42

Tak mi sami volali ze servisu, jestli mi jeste spatne startuje 562. a jestli jo tak ji mam prinest, ze dostali instrukce z husq. Tak jsem ji tam donesl a budou mi menit po 10mesicich na zaruku vsechno i valec. V patek jsi pro ni jdu, tak pak napisu. PS je to v Nemecku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.34 (?), 14.8.2012 20:52
Tak to se asi u nás nestane, resp co budou dělat ti, kteří se po x letech nepatrně přiblíží tomu, co jste nařezal dosud profi?? Tak to nevypadá na drobnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika