Husqvarna 560



host - 224.248 (?)
8.12.2013 7:35

a cim je podle vas plny vzduchovy filt benzinu?mne ji po prvni reklamaci vratily stim ze pretesnily karburator -po zahrati sama chcipla. ted sem sni narezal cca 2m3 a je to horsi nez pred opravou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 250.156 (?), 28.2.2013 16:54
Je neuvěřitelné, jak se dá udělat z chronických dětských nemocí přednost a ještě přitom kydat na jiné značky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.1 (?), 28.2.2013 18:13

Panove bavte se o husgvarne 560 proto jsem to forum zalozil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 28.2.2013 20:55

Toto téma jste založil 11.1.2013 a mě by strašně zajímalo jak dlouho trvá špičkově proškoleným mechanikům od Hq dát pilu do stavu aby byl zákazník spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.252 (?), 1.3.2013 7:49

Například J8 jsem spokojený zákazník. Koupil jsem jí loni v dubnu, špalkuju s ní-taže motor dostává od začátku řádně zabrat. Určitě víc mež v těžbě. A jsem spokojený. Tedy-už se mi taky nezdá tak lehká jako na začátku. A výkon už taky není taková sláva. Ne že by se horšil-ale jak si člověk zvykne... :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.252 (?), 1.3.2013 7:50

Například JÁ jsem spokojený zákazník. Koupil jsem jí loni v dubnu, špalkuju s ní-taže motor dostává od začátku řádně zabrat. Určitě víc mež v těžbě. A jsem spokojený. Tedy-už se mi taky nezdá tak lehká jako na začátku. A výkon už taky není taková sláva. Ne že by se horšil-ale jak si člověk zvyká... :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.1 (?), 1.12.2013 19:22

Zdravim tak zavada na pile po roce kdy jsem toto tema zakladal odstranena po nekolika cisteni karburatoru a jedne oprave primo v husgvarne kdy mi napsal pan mechanik ze pouzivam spatny benzin a pilu mi vratil opravenou ale jen podle neho pila stale poradne nejela tak jsem ji odnesl naspatek do prodejny ti ji poslaly naspatek a hele najednou pila opravit sla nove kartry, zapalovani,karburator od te dobi pila jede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 88.234 (?), 7.12.2013 20:04

No teda to je úspěch jako hrom! Čekat rok na odstranění závady vypuštěním této pily na trh udělal Huska přešlap až to není hezký. Bohužel jsem na tom úplně stejně pilu mám koupenou v březnu 2013 a stejný problém tedy docela dlouho by se dalo říci po tom co husqvarna pilu uvedla na trh!!

Pila funguje bez problémů pár minut než se ohřeje potom nastává výkonová díra a ne zřídka se stane, že pila klidně po přidání plynu chcípne!

Objevil jsem na youtube video kde se pila chová taky tímto způsobem prostě příšernost.

Byla na reklamaci a oprva byla provedena stylem výměna palivového filtru a zkouška prý je to Ok!? To už jsem měl po náladě protože mi bylo jasné, že problém nevyřešili a to se taky následně potvrdilo po tom co jsem ji vzal do lesa! Štěstí v neštěstí je to, že mám druhou pilu, se kterou mohu dělt jinak bych mohl sedět doma na zadku!

Proceduru hodlám opakovat ale jestli to bude trvat ještě rok tak asi pilu hodím na šrot!!

To jen pár řádků pro ty co tento stroj vydávají za absolutní špičku rozhodně tomu tak není!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.106 (?), 8.12.2013 0:58

Pila za to nemůže, to jen servisák je k ničemu. Tepelná porucha bude zapříčiněná s největší pravděpodobností těsněním pod karburátorem nebo zapalovaním.  Změňte servis.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.248 (?), 8.12.2013 7:35

a cim je podle vas plny vzduchovy filt benzinu?mne ji po prvni reklamaci vratily stim ze pretesnily karburator -po zahrati sama chcipla. ted sem sni narezal cca 2m3 a je to horsi nez pred opravou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 8.12.2013 9:10
Kdy už vám dojde, že všecky stížnosti jsou oprávněné? 560 si koupili zkušení pilaři, žádní zajíci, kteří se učí ovládat pilu. Proč by psali a nadávali na povedenou pilu, dříve se zastávali, dnes nadávají.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika