Husqvarna 560



host - 100.231 (?)
14.1.2013 17:16

Dnes jsem nechal přehát nejnovější softwer (písmeno F).Zítra uvidim.Ozvu se.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 184.1 (?), 11.1.2013 22:49, zobrazeno: 124573x

Pila ma po zahrati prodlevu pri pridani plynu z volnobehu.Za studena jde pila za plynem bez problemu jak zavadu odstranit.Dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.229 (?), 11.1.2013 23:13

Nastavit odtrh 0,2mm a resetovat, případně upgradovat software autotune.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.190 (?), 12.1.2013 16:40

Žádný odtrh se dnes u pil nenastavuje. Jistě máte na mysli vzdálenost pólových nástavců zapalovacího modulu vůči setrvačníku. Určitě to bude chtít i zmíněný upgrade SW autotune. Mě dělala to samé, teď O.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 100.231 (?), 12.1.2013 17:12

Co to znamená upgrade-uprava hodnot. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 156.229 (?), 13.1.2013 8:11

Česky to znamená přehrání programu který je nahrán do pily za novější verzi. Je jich několik podle data vydání, po napíchnutí pily na PC zjistíte jakou máte verzi v pile a nahrajete tam novější řídící program. V počítačové terminologii je úprava - modification - modifikace, kdežto upgrade - česky vylepšení - novější (plná, lepší) verze. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 184.1 (?), 13.1.2013 14:54

Dekuji za radu v servise mi daly novy karburator a delato stale myslite ze je potreba nahrat novejsi ridici program Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 156.229 (?), 13.1.2013 19:12

Na tom hřeší tyto pily nejvíc, na lidech co neumí a tak to svedou na chybu pily. Člověk co neumí nastartovat svede to na pilu, člověk v servisu co neovládá PC je další zářez, pak se to všude hemží nadáváním, přičemž je jasné, že poruchy se novince v zátěži na kterou na ni navalí lesní dělníci nevyhnou. Motorová pila je dost jednoduchý stroj, opravuji kromě jiného i PC a tak se člověk naučí přistupovat k závadám jakéholi typu logicky. To co popisujete je nefunkční revboost, řídící jednotka dá povel karbecu, aby šel naplno, ale udělá to jak píšete se značným spožděním, logicky se z toho dá vyvodit, že chyba není nikde jinde, než v řídící jednotce. Kdyby tomu tak nebylo a chyba byla v karburátoru nebo zapalování, nefungoval by revboost vůbec, jelikož je karburátor mechanická část nějáká 10s zpoždění jsou u něj nepravděpodobná podle mého s určitostí na 99%. Servis vymění kde co, opravy se vyšplhají do astronomických výšin, ale přitom stačí jen vyměnit správnou věc. viz. diskuze o 560XP. Nejdřív lidi dobrovolně přistoupí na betatestování a pak si stěžují cool

Pokud jde o důvod problému: zeptal jste se a já vám odpověděl, chcete to slyšet vícekrát???  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 13.1.2013 20:14

Já tomu až tak nerozumím, ale je mě divný že to dělá až po zahřátí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 13.1.2013 22:59

Vada u elektroniky se projevuje nejčastěji při max. zátěži (u PC benchmarky) v tomto případě obyčejné zahřátí. Přehrání software nic nestojí jen práci a čas, proto to byla prvotní rada. Pokud to nepomůže, vyzkoušet jinou verzi, pak nezbývá než výměna ř. jednotky (deklík na karburátoru). Ideální postup je vypůjčit si kus z jiné 560tky, ušetří to zbytečné náklady na hledání závady a hlavně čas, to se ale netýká vás ale servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 14.1.2013 17:16

Dnes jsem nechal přehát nejnovější softwer (písmeno F).Zítra uvidim.Ozvu se.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika