Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší.



host - 174.51 (?)
14.8.2007 7:18

Ke zkušenostem s nákupem v hornbachu a ostatních řetězcích....

Tohle se nemusí týkat jen řetězců. Moje zkušenost:

Mám pilu mc culloch z obi, už 9 rokem dostává řádně zabrat a slouží mi dobře a bez závad. Ale problém jsem měl s lištou, prostě odešla, do obi daleko a lišty jsou unifikované. ¨Navštívil jsem s lištou prodejce HQ a Partnerav našem okresním městě a výsledek? Pane takovou lištu neseženete jinde, než u dovozce. Pracoval jsem tehdy u Kralup a ze zoufalství se stavěl u tamního prodejce HQ a Partnera. Servisák vzal lištu do ruky, odběhl do skladu a za chvilku lištu přinesl, i s řetězem. Zaplatil jsem a když jsem byl ve dveřích, pravl ten pán, možná ten řetěz nebude akorát, tak to doma zkuste a kdyžtak přijďte i spilou, něco s tím provedeme. A hádejte, jaká značka, že to na liště byla? No partner.

Doma jsem lištu nasadil a řetěz byl o 3 články delší, druhý den jsem tedy i pilou nakráčel do krámu, aniž bych cokoli řekl, vzal mi jí servisák z rukou a za chvilku vrátil se zkráceným a nasazeným řetězem.

A poučení? Ani autorizovaní prodejci značkového zboží nejsou vždy zárukou spokojenosti zákazníka.

A tak při příštím nákupu pily, který mně brzy čeká, protože se chystám s pilou živit a na to kalač asi nestačí, nebudu vybírat jen značku pily, ale taky podle prodejce a servismana v okolí bydliště. A HQ, i když je to skvělá značka, to nebude.

Trochu jsem si tu vylil játra, ale myslím, že se to sem hodí...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                     
host - 109.57 (?), 10.7.2007 12:42
Skočte do zdi vy s těma názorama, že Jonsered je levnou odnoží Husqvarny je to stejný stroj ze stejných součástek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.51 (?), 14.8.2007 7:18

Ke zkušenostem s nákupem v hornbachu a ostatních řetězcích....

Tohle se nemusí týkat jen řetězců. Moje zkušenost:

Mám pilu mc culloch z obi, už 9 rokem dostává řádně zabrat a slouží mi dobře a bez závad. Ale problém jsem měl s lištou, prostě odešla, do obi daleko a lišty jsou unifikované. ¨Navštívil jsem s lištou prodejce HQ a Partnerav našem okresním městě a výsledek? Pane takovou lištu neseženete jinde, než u dovozce. Pracoval jsem tehdy u Kralup a ze zoufalství se stavěl u tamního prodejce HQ a Partnera. Servisák vzal lištu do ruky, odběhl do skladu a za chvilku lištu přinesl, i s řetězem. Zaplatil jsem a když jsem byl ve dveřích, pravl ten pán, možná ten řetěz nebude akorát, tak to doma zkuste a kdyžtak přijďte i spilou, něco s tím provedeme. A hádejte, jaká značka, že to na liště byla? No partner.

Doma jsem lištu nasadil a řetěz byl o 3 články delší, druhý den jsem tedy i pilou nakráčel do krámu, aniž bych cokoli řekl, vzal mi jí servisák z rukou a za chvilku vrátil se zkráceným a nasazeným řetězem.

A poučení? Ani autorizovaní prodejci značkového zboží nejsou vždy zárukou spokojenosti zákazníka.

A tak při příštím nákupu pily, který mně brzy čeká, protože se chystám s pilou živit a na to kalač asi nestačí, nebudu vybírat jen značku pily, ale taky podle prodejce a servismana v okolí bydliště. A HQ, i když je to skvělá značka, to nebude.

Trochu jsem si tu vylil játra, ale myslím, že se to sem hodí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 245.153 (?), 20.9.2007 21:40
Vlastním pilu Homelite 4016 a za dva roky občasného používání přestala mazat začala se zasekávat brzda a dvakrát si sama přidala asi se natahovaly plasty, ale to se dá odstranit bohužel ale né povolením lanka. Ted jsem ji vyreklamoval a dostal jsem novou, ale podle toho co jsem si v ostatních přízpěvcích přečetl tak se to bude opakovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 145.10 (?), 2.6.2008 16:40

Martine, přidej si dva a půl tisíce, zajeď si do Rakouska(kurs je velmi příznivý)  pro nejmenší Husqvarnu a budeš mít vystaráno na dvacet let. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 211.20 (?), 3.6.2008 14:54

Todle je úplně jedno, stejnak je to všechno Made in China. Parametr v tomto případě je, kde je nejbližší servis a jak je to s náhradními díly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.187 (?), 5.6.2008 10:31

Souhlasím, ptejte se po servisu, protože ho s největší pravděpodobností budete potřebovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 27.9.2012 16:49

Porad mi nejak unika duvod, proc si poridit neznackovou pilu casto velice pochybne kvality, riskovat radu problemu, kdyz za pet tisic, uz se necha koupit pila znackova o vykonu nejakych 1700W, coz je nizky vykon, ale je to alespon znackove.Za 8-tisic, uz koupite znackovou pilu v profi provedeni o vykonu 2KW.Ted mi muzete namitnout rozdil v cene-neznackova 2KW za 5-tisic, znackova,profi 2KW 8-tisic, ano 3-tisice rozdil, ano,podstatny rozdil a kdo penez nema o to vetsi.Ale, jakou vahu ma vas argument?Pokud ta neznackova, nebude chodit, coz je docela velka pravdepodobnost, tak budete potrebovat ve finale daleko vetsi penize, nez 8-tisic za profi 2KW.To si kazdy uvedomte, nez se rozhodnete pro neznackovou pilu.Je to rozhodnuti, investice casto na dlouhe roky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 15.29 (?), 23.2.2014 18:29

Koupil jsem si pilu Hecht, několikrát jsem s ní byl v servisu, protože nešla nastartovat. Nejdříve vyměnili svíčku stříkli startovací sprej. Přinesl jsem si jí domů 2 x nastartovala a pak zase nic.Odvezl jsem jí tam znovu, vyměnili benzín a olej za svůj a řekli, že tam musím dávat benzín OMV. Dal jsem ho tam a zase 2 x nastartovala a pak zase nic. Znovu jsem odvezl do servisu a řekli mi, že to pošlou do Verca, ale abych počítal tak měsíc. Rychlejší bude kdž jí v Kauflandu vrátím a oni mi dali hned peníze zpět. Koupil jsem si pilu Partner a nedá se to srovnat. Startuje i když jí držím jenom v ruce.

Franta České Budějovice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 56.206 (?), 23.2.2014 19:44

Pilu, která běží jenom na OMV benzín, jsem ještě neviděl - kdyby mi tohle řekli v servisu, viděli by mne tam naposled. Benzín má být kvalitní, ale libovolné značky - tohle Vám měli říct. Pod značkou Hecht jsou v prodeji čínské stroje, takže kvalita kolísavá: jeden kus problémový nedodělek, druhý bezproblémový "držák". Asi jsem měl štěstí, mně Hechtka také chytá v ruce (zahřátá), za studena do pátého potažení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika