Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší.



host - 54.87 (?)
29.3.2007 23:45
Tu je uvedených 238 modelov motorových píl vyrábaných v Číne pre odberatelov vo východnej Europe.Skúste najsť na ktoré sa lepí HECHT.  http://www.globalsources.com/gsol/I/Provides/Chainsaw/x/b/Directory/Suppliers/Eastern-Europe/2000000003844/3000000177920/22555.htm
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 54.87 (?), 29.3.2007 23:45
Tu je uvedených 238 modelov motorových píl vyrábaných v Číne pre odberatelov vo východnej Europe.Skúste najsť na ktoré sa lepí HECHT.  http://www.globalsources.com/gsol/I/Provides/Chainsaw/x/b/Directory/Suppliers/Eastern-Europe/2000000003844/3000000177920/22555.htm
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.243 (?), 24.4.2007 22:38
Moc pěkný hrůzičky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 161.12 (?), 24.4.2007 22:39
Nyní mají v akci v TESKU HECHT 939  (37,2cm2)  a 3200,-Kč.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 127.10 (?), 8.5.2007 13:37

Mám HECHT 945 a nemůžu si ji vynachválit, byla za 4.790.-Kč.  Nevím jestli to je chyba, ale hned pozná špatný benzín. Používal jsem od Benziny , bez problémů,  jednou otec natankoval u Hypernovi  a špatně chytala. U prodejce mě řekli, že pila je nastavena na 91 oktanů, že tedy benzín byl hodně pod uvedenou mez. Vyměnil jsem benzín a zase OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 24.31 (?), 11.5.2007 17:09
Všechny jsou tak akorát dobrý na skládku jedině STIHL vám zaručí tu správnou kvalitu zpracování jak pil tak všech náhradních dílů a co se týče servisu Stihlku koupíte jedině u autorizováného prodejce který zároveň poskituje servis to je podmínkou firmy Stihl  
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.205 (?), 12.5.2007 14:42
keby bol každý taký ako ty, tak všetci chodíme v teniskách adidas, všetci jeme zmrzlinu cornetto a všetci máme na rukách hodinky rolex.. a všetci ostatní neznačkoví výrobci by mohli svoje fabriky zatvoriť. ak sa chce firma ako werco, ktorá produkuje na našom trhu záhradné stroje ako hecht, grizzly, presadiť na našom trhu, tak musí bojovať rovnako s kvalitou, ako aj cenou a poskytovaním servisných služieb. mimochodom ak viem, na čo budem vec využívať, tak nebudem mrhať investíciami za nikdy nevyužietľný nadšandard. a ver, že ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí a nezáleží na tom, či máš fabiu, alebo audinu.. /murphyho zákon/.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.168 (?), 15.5.2007 9:45

To je všetko pekné, ale čo takto dodržovať zákon o pôvode a označovaní tovaru a o tom, že obalová informácia musí obsahovať krajinu pôvodu.

Trochu zo zákona: /porušenie zákona - citácia/

b) zneužívaniu, napodobňovaniu alebo vyvolávaniu mylnej domnienky o pôvode výrobku, aj keď je uvedený jeho skutočný pôvod alebo aj keď je zapísané označenie pôvodu uvedené v preklade alebo sprevádzané výrazom ako napríklad „druh“, „typ“, „štýl“, „vyrobený na spôsob“, „imitácia“, „podobný“ alebo iným podobným výrazom

c) inému klamlivému alebo zavádzajúcemu údaju o pôvode, povahe alebo podstatných vlastnostiach výrobku na jeho vnútornom alebo vonkajšom obale, reklamných materiáloch alebo dokumentoch týkajúcich sa daného výrobku a použitiu prepravných obalov spôsobilých vyvolať mylnú domnienku o skutočnom pôvode výrobku

d) inému konaniu, ktoré by mohlo vyvolať vo verejnosti mylnú domnienku o skutočnom pôvode výrobku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.2 (?), 17.5.2007 17:38
No jo, ale nejsem tak bohatý abych mohl kupovat levné věci :-). Homelite CSP4518 jsem měl - z Makra za cca 7000 Kč. Dokud byla používaná okolo domu, na zahradě atd. - mírné zatížení ta k v pohodě. Ale při první pořádné práci v lese po první nádrži se zadřela brzda a nepomohl ani servis (mimochodem velmi trgický), tak jsem ji vyreklamoval (naštěstí) a za dvojnásobek její ceny jsem zakoupil STIHL MS 280 (byla na podzim 2006 v akci) a nelituju jediné koruny kterou jsem za ni dal. HOWG!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 177.224 (?), 6.7.2007 23:37
Koupil jsem si Homelite 8415 v březnu letošního roku a ouha:pilu jsem použil začátkem července:po 15 minutách se pila, aniž bych sáhl po plynu, se sama točila vesele dál, jako volnoběh-to jsem sundal dvě sušky v lese.Dle návodu a jejího výkonu se tváří jako profík s dlouhou lištou.Dokonce při reklamaci v Hornbachu mě prodejce /obsluha/ upozornil, že kdyby mi on osobně doporučoval pilu šáhl by poj jiné značce-on sám mi pilu doporučil jako spolehlivou v době kdy jsem se rozhodoval o koupi-to mě řek po třech měsících stejný člověk v tomto marketu!!!! tak toto je už vrchol profesionality v naši zemi i Hornbachu samotného:JUPI JUPI JEJ.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.22 (?), 7.7.2007 10:26
Uvedená pila Homelite má jeden obrovský nedostatek jako všechny složitější stroje prodané v marketech. Kdo nemá o koupeném stroji trochu zkušeností, začne se brodit v nedostatku informací. Navíc některé návody v češtině jsou nepřesně přeloženy (technicky), tím špatně srozumitelné, až zavádějící.

Tato pila obsahuje komponenty vyráběné v Číně, ale pozor, to mají i drahé pile a dokonce od stejného výrobce. Dlouhá lišta je při běžné práci spíš na obtíž a využití má spíš při odvětvování, aby se obsluha nemusela tak ohýbat. Ta se dá ale v kamenným obchodě při koupi vyměnit.
Má už startovací systém „zip“, který u některých drahých pil zatím není. Je to prostě plasťák a tak se sním musí zacházet.
Uvedená porucha se projeví a to u každé pily, pokud v březnu namícháme levný benzín na bázi lihů, nebo esterů s olejem např. HQ zeleným 1:50 do pile a pokračujeme v práci až v červenci.
Pan 177.224 se může ozvat, že to rozhodně není jeho případ, ale měl jsem jich několik v opravě a závady byly většinou špatnou obsluhou.
Sám pan 177.224 upozorňuje na neschopného prodejce, který vezme peníze, dá vám krabici a ukáže kde je východ. To je ale pro zakoupený stroj většinou pohroma. Toto si někteří výrobci uvědomují a prodej přes tyto markety nepřipouštějí.
Osobně tyto pile neprodávám, takže to neberte jako reklamu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika