Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,
uvažuji o koupi pily na občasné řezání dřeva, pokácení menších stromů okolo chaty, apod. Řádově max několik použití za rok. Mentální hranice ceny je pro mne 5000, víc už bych si pro takové využití nedokázal sám sobě obhájit.

Podle tohoto popisu by mi měla vyhovovat nějaká lepší farm pila od Hechtu, např. Hecht 951. Jenže se mi nechce řešit problémy typu úniky oleje, povolené šrouby, každoroční seřizování karburátoru apod. které jsem tu dostkrát četl.

Chtěl bych, aby pila byla spolehlivá a vydržela dlouho. Minimálně 10 let.

Koukal jsem po nejlevnějších pilách věhlasných značek a zalíbila se mi Echo CS-310ES. Věřím, že takováhle pila nebude mít se spolehlivostí žádné problémy, trochu se ale bojím výkonu. Přecejen má pouze 1,5 koně, cože je poloviční výkon Hechtky.

Takže otázka na vás: co byste vybrali? silnější, ale potenciálně problematickou hechtku nebo slabší ale spolehlivé echo? 

Máte případně někdo přímo s Echo CS-310 zkušenosti?

Díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika