Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vpodstatě máte pravdu v tom, že žádný obchodník není lidumil... až na vyjímky.Znám jednoho, který to nedělá vyloženě pro peníze, nepotřebuje nové auto(vlastně žádné auto),nepotřebuje nový mobil(vlastně žádný mobil, má pevnou linku) a získanou případnou slevu předá zákazníkovi.Stará škola, ale mám pocit, tak z první republiky 😁.Obchody jsou dobré a poctivé jak na netu, tak kamenné, ale funguje to i opačně, jen o ty internetové se více propírají.A jestli si někdo myslí, že má z kamenného obchodu "lepší" záruku, tak záruka se pozná, jak je poctivá až u reklamace, bohužel,do té doby je to canc útěchy.Ale jde dnes nakupovat např.přes heuréku, která když doporučí obchod, tak přebírá i odpovědnost.Pro ty, kteří nechtějí bloudit internetovou džunglí, je to dobrá volba a způsob nákupu.Např.na pojezdy a kuchyňské kování mám doživotní záruku, ale zapoměl jsem se zeptat, jak to počítají, naštěstí jsem ani po 10letech nemusel nic řešit.Na druhou stranu znám i kamenný obchody, kde by jsem si ani" kolo nedal do stojanu".Bez internetu se dnes ani na lyže neoblíknu a to jsem v dobrým úmyslu objel nejbližší vyhlášený obchody v okruhu 40km a jeden speciál ve vzdálené Olomouci.Vezmu-li v potaz čas, náklady na cestu, vyšší cena(nebyla v tu chvíli překážkou) a výsledek neúspěch, tak vše je ve prospěch internetu.Musel jsem objednat i stromky po netu-odrůdu jsem sehnal v kdejakém zahradnictví, ale na nevhodných podnožích.Raději dám 150,- za poštovný, než 600,-za benzín+1/2 dne v tahu, cestou do nejbližšího zahradnictví, kde to vedou.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika