Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Osobně kupuji dost na netu a ještě jsem se naštěstí nespálil.Neplatím nikdy předem a platbu dobírkou šlo stopnout ten den, případně rozbalitVčera mi přišly oleje do hydra s do auta, v pondělí granule pro psa-tak to dnes je, něco se špatně shání, s něčím se nechce tahat 😁..Řeč byla o zárukách a pokud mě dá někdo slevu 20%,tak záruku nevyžaduji, stejnak tento typ obchodu brzy zaniká-rychle co nejvíc prodat, po nás potopa.Mimo víceúčelového stroje za 185tis.,jsem kupoval i nejmenovaný traktůrek za necelých 100tis. od prodejce z jižních čech.Byl to internetový obchod, který nakupoval v USA, kde se to vyrábělo a prodávalo za polovic než u nás.Taky, sleva cca 20%,záručák napsán na počítači bez hlavičky, český návod jen všeobecný, spíše bezpečnostní předpisy.Dovezli mě to v bednění, musel jsem dát olej, po 5mth znovu vyměnit, složil jsem koš, nasadil volant.Dodnes ty boky bednění mám jako kryt na palety, jen nápisy vybledly.Takže zkušeností mám dost a dost tomu fandím.Dost si opravím sám, pro každého to není, stačí když si koupím díly a kupuji značkové výrobky, které zpravidla nepotřebují záruční servis, stačí mi jen doklad do nákladů.I tento sedmičkový apple, z kterého píší mám koupen z netu.Ale proto a možná právě proto jsem rád, když si pokecám ve stihlu s prodavačem-co, jak,proč, kam jde vývoj.Ale je to o kvalitě obsluhy, jsou zastoupení, kde je to zralý tak na zrušení a kazí to jen značku.A co se týká zkušeností internetových obchodů, tak známý dělal průzkum pro svoji práci a procento vrácených věcí je u nás vyšší oproti západním zemím(nevím už kdo tam spadal) a bylo běžnou praxí koupit např. u nás kvalitní foťák na dovču, ponechat na něm samolepky a ochranné obaly a po týdnu ho vrátit.Bohužel.Za celý léta jsem osobně vracel jen zimní oblečení a to výměnou za jinou velikost, protože tabulka dané značky neodpovídala velikostem.Ano, Lidl zašel nejdál, tam to šlo vrátit jako by to bylo koupeno na netu, ikdyž to bylo vybráno v obchodě.A ne netu lidlu?Tam plánovali dokonce nadstandartní vracecí dobu, než obvyklých 14dní.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika