Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ja by som skôr uvítal rozviť vetu spôsobom: "aj keby som veľmi chcel, tak sa to konštrukčne nedá porovnať pretože a vymenovať konrétne technické riešenia, ktoré sú lepšie, horšie a prípadne poruchové. takto mi to príde nefér písať veľmi všeobecne. 

prečo to píšem?! keď prišiel nový model dolmar ps-5105, tak niekto tu podľa môjho názoru veľmi odborne popísal konštrukčné riešenia nového modelu s tým, že veci ktoré sa veľmi kazili u predchadzajúceho modelu sú už vyriešené. mňa to veľmi sklamalo, lebo dovtedy tu nikto nepísal, že sú tam také problémy a písali sa len pozitívne veci. odvtedy beriem fórum s obrovskou rezervou, netuším kto sedí na druhej strane, akým spôsobom je zainteresovaný na predaji, prečo niečo chváli a na iné nadáva, prečo píše len to čo mu vyhovuje a prípadné chyby zamlčí. preto by bolo fér, keby aj vy skúsite objektívne, podrobne popísať, prečo sú konštrukčné riešenia u hq lepšie, lebo napr. ja keby si mám vybrať v triede hobby/farm tak sa rozhodujem medzi stihl/dolmar, ale to sú len moje subjektívne názory. ťarchu argumentov konštrukčného riešenia nechávam na vás :)

čo sa týka servisu, tak ten sa tu nespomína a samozrejme, že je lepšie, keď je servis priamo na predajnom mieste. mám krovinorez dolmar, nikto ho nenastaví, lebo choďte tam, kde ste ho kúpili a to treba poslať do centrálneho servisu na nastavenie karburátora, ktoré trvá 10 min aj so zahratím motora. 

vlastním stroje značky hq (profi+hobby), stihl (profi), dolmar (farm), takže nemám ani chuť, ani motiváciu kopať pre nejakú značku, lebo každá má nejakú muchu, som rád keď sa veci píšu pokiaľ možno čo najobjektívnejšie. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika