Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tady jde o to: jsem ještě student, rád bych se naučil dělat s pilou a pomáhat tátovi v lese, on je taky pro, na pilu se složíme dohromady. Kdybych se o to nezajímal, jdeme ihned koupit Husqarnu 135 a třčeba bysme byli spokojený. Ale taky by se mohlo stát, že by se při poruše staré silné husqarny, mohla ta nová pila pěkně v letním počasí zapotit nebo rozbít.

Zkrátka jsem chtěl koupit dobrou pilu o kterou když se budu starat a budu na ní "mírnej", aby vydržela a sloužila. Dokážete si představit ty řeči, kdyby se posrala a oprava by stála tolik, že by se to nevyplatilo? Proto jsem založil toto téma a vybral jsem myslím dobře. Ted počkám na rozumnou slevu a snad mi bude sloužit. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika