Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem sice taktéž laik. Provozuju H365, SD 100, 100 super, 102. Nahodilá těžba, na řezivo i na palivo, úklidy po jiných těžbách. Sem tam nějaká akce pro kamarády, do sto kubíků za rok se určitě vejdu... ale když pročítám toto téma, do hlavy mi to nejde. Když má někdo tři hektary lesa, doma starou dobrou husqvarnu, nazve se začátečníkem a dá si cenový limit pro výběr... nemůžu si pomoct, cítím v tom něco jako pokus o reklamu. Pokud jsem se svou úvahou někoho dotkl, omlouvám se. Popisovaný tazatel by přece musel mít dávno vybráno, i bez tady těch zmatků a hádek. Omlouvám se. To je jako bych já založil téma "jakou elektrickou pilu?" Vybíral jsem ji několik měsíců, ale bez zmatků a dohadování...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika