Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěl bych poradit při výběru motorové pily. Moc se v tom nevyznám, ale napíši pár základních věcí, které tak nějak vím a požaduji. Dřevo si nechávám vozit z lesa a jsou to průměry okolo 30 - 40 cm dub. Chtěl bych pilu cca kolem 10 000. Toho dřeva za rok bude max 10m a určitě to nebudu dělat najednou a jediné co od pily chci, aby vydržela několik let, vím, že to by chtěl každý, aby si koupil pilu za 2000 a vydržela mu celý život a pořezala dub o průměru 2m, ale takhle to nejde. Nicméně doufám, že mě chápate. Co tady čtu na foru, tak je těžké si vybrat, jeden píše to, druhý zase to a třetí úplně něco jiného. Každopádně to musí byt stihl nebo husqvarna, protože na Mělníku je relativně zastoupení. Jiné značky moc ne. Líbila se mi moc dolmar, ale bohužel tady k nesehnání. K těm pilách, samozřejmě každý by chtěl hodně muziky za málo peněz a nevím jestli se za tuto cenu dá sehnat pila, aby měla co nejvíce prvků uvnitř z kovu. Né že by mi plasty vadily, ale myslím, že na tak silné stroje jako jsou motorové pily by plasty moc neměly být, samozřejmě bavím se o uložení motoru, atd.. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika