Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, všechny a děkuju za odpověď předem na benzín Verva 100 do motorové pily 372 xp X- torq.

Jde mi hlavně o to, zda nemůžu pile ublížit, když do ní naleju Vervu 100 samozřejmně se se správným olejem a poměrem míchání. Koupil jsem 5l benzínu a ted neví zda jsem udělal dobře, Pila mi příjde o trošku živější a nesmrdí tak jak u naturalu 95. Měl jsem problém s pilou kdy po zahřátí a řezání, se jí potom z volnoběhu moc nechtělo, jako by se se dusila, až přešla do vysokých otáček vše v pohodě. Pilu jsem dal seřídit do servisu, kde sem ji i koupil, takže nebyl problém. Jenže pila dělala to samé když se něco odřezalo a zahřála se.  Měřil jsem dělku chtěl řezat a musel pilu roztočit , tak si říkam, že tam jde moc benzínu ještě, navíc při kácení, kdy jsem měl pilu v řezu a chtěl zaklínovat tak zdechla, to mě už nasralo a jel do prodejny znovu, znovu seřízení a zdá se, že problém je pryč,. Koupil jsem si benzím Vervu 100, že to zkusím, ale při řezání vylétla jiskra z výfuku a bojím se zda to není už moc ochuzené, pila jde do otáček perfektně. Zda není ten benzín suchý a nemuže pile ublížit, uvolnit karbon apod.

Spozdravem víkendový pilař

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika