Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Používám benzín shell 95 racing(červená pistole),je dražší o 2kč, ale během sezóny nic neřeším, mám 2 pilky stihl i křoviňák, tři sekačky s b&s i s hondou, traktůrek a za 10let nevím co je čistit karbec.Před delší odstávkou (min.5měsíců)křoviňák do sucha, pilky se používají průběžně tak u nich pokud je to odstavené přes tři měsíce, tak jen vyleju směs z nádrže a naleju novou a v sekačkách to nechávám, jen na zimu dám stabilizátor od b&s.Používám běžně benzín, který je skladován v plastových kanystrech, které jsou plné, v kovovém nedoporučují, pod nulou se na plechu sráží voda, pokud nejsou úplně plné, platívalo to i u motocyklů-na zimu naplnit nádrž, bohužel dnes u dvoutaktů by jsem se toho už tak nedržel.O vervě 100 jsem slyšel, ale nemám ji v dosahu ani 30km, proto prémiová paliva do maloobjemů by měly plně vyhovovat.Mezi prémiovky nepatří shell 95-zelená pistol, tam si ničím nepomůžete, sice to vozí svýma cisternama, ale z jedné nádrže pro všechny :),rozdíly jsou až u prémiovek.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika