Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Můžete si vybrat, používat jakýkoliv benzín, používat drahé 100 oktany s tím, že se zalepení karburátoru nevyhnete, neboť biosložka v tom je. Jakýkoliv benzín znamená před odstavením stroje přidat do poslední nádrže pár kapek Fuel fitu, případně je dát přímo do kanistru a je pokoj. Aspen je řešení pro toho, kdo má přístup a neplatí jej. Fuel fit má každý solidní prodejce zahradní techniky, já jej koupil za 140 Kč, na obalu je, že je na ošetření 25 litrů benzínu, je to s dávkovačem 10 ml na 5 litrů benzínu. Jednoduchým výpočtem mám 5 strojů po 1 litru do nádrže na stroj je 5 litrů ošetřeného benzínu ročně, tak mám na 5 let vystaráno a kupuji benzín, jaký mám na nejbližší čerpačce. Ani když po zimě motor vynechává, neboť jste aditivum Fuel fit nepoužili, nevadí, přidejte do nádrže stroje, napumpujte, nastartujte, nechte hodinu působit.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika