Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je nesmysl dikutovat s argumenty, nikdy rukavice nepoužívám a vždy používám rukavice. Mlčící většina asi používá rukavice různé a dle příležitosti. Je asi nesmysl při seřizování karburátoru mít rukavice těžké, palcové antivibrační pro zimní těžbu a je také nesmysl, při zimní těžbě používat úpletové rukavice připomínající dámské plesové. Já osobně používám rukavice Nylonové úpletové s ochranou proti prořezu na stupni 2 (pro běžící řetěz je nutný stupeň 5), které stojí ve velkoobchodu pouhých 18 Kč. Mimo roubování se v nich dá dělat téměř cokoliv (tj. i sklízet ostružiny či rybíz). Pokud by jste se mne zeptali, jestli používám rukavice předepsané v návodu JMP, po pravdě bych musel odpovědět NE. Pokud by otázka zněla, jestli pracuji bez rukavic, pak bych opět po pravdě musel říci NE. Takže doteď jsem byl "mlčící většinou".

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika