Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ak to ma byt vyssia kategoria, skor by som odporucal Makita UCxx30A (Dolmar ES-21xxA, to iste len v cervenom), pricom za xx si dosadte dlzku listy (30,35,40,45 cm). Oproti tomu Boschu ma mierne silnejsi motor (2000 W), mierne vyssiu rychlost retaze (13m/s) a mierne nizsiu hmotnost (4,4 kg). Hlavna vyhoda vsak podla mna spociva v pozdlznom ulozeni motora, cim sa pila stava obratnejsou v tazsie dostupnych a stiesnenych polohach a tiez menej trpi prevodove ustrojenstvo. Malou nevyhodou je mensia nadrzka na olej (150 ml), co vyzaduje castejsiu kontrolu stavu, ale da sa na to zvyknut. Co sa tyka ergonomie, viem posudit len tu Makitu, lebo ju sam mam a som velmi spokojny, a to aj celkovo s pilou ako takou (mam dve listy s retazami, 30 a 45 cm). Cena oboch pil je pri rovnakej dlzke retaze porovnatelna, Makita v priemere bude cca o 10 EUR drahsia. Vela zalezi od toho, kolko a aky material s tym chcete rezat, uvedena Bosch aj Makita su uz pily v kategorii profesionalneho naradia, takze su stavane na vacsiu zataz ako hobby pily v cenovej relacii 70-80 EUR, ktore dobre posluzia na obcasne pouzitie.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika