Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Loni jsem si pořídil Dolmar PS 500 C.  Na internetových diskuzích jsem si pročetl co se dalo.  Při nákupech spotřebního materiálu ke staré pile jsem si na prodejnách vyzkoušel několik pil.  Nakonec jsem se rozhodl pro farmu D 500.  Nevěděl jsem však, že tato pila je i blbuvzdorná. Nevím,  možná   mohu být i klidnější. Snažím se mít ostrý řetěz a dle návodu čerstvou směs.  V lese se však řetěz ostří hůř než v dílně, náhradní řetěz a pilníky mám také. Nakonec i ten náhradní řetěz se dá doma zapomenout.

S výběrem pily jsem spokojen.  Je o něco těžší než profi modely s podobným obsahem válců.  Stihl a HQ mají lepší servisní síť.  Každý má však své požadavky uplně jiné a musí si vybrat sám.  

F A

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika