Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

J 2138S má nepatrné úpravy a pomocnou pružinu na startovacím mechanizmu. Je opravdu zajímavé, jak se liší výkony těchto 2 modelů. Jonsered - Sweden má u obou pil 46ccm a 1,3kW a navíc jsou v kubatuře 35-40ccm, u nás je to 42 ccm a 1,7kW. Na Jonsered  - Finland je to podle mě správně 42 ccm a 1,7kW v kubatuře 35-42ccm. Toto je jen pro zajímavost, neboť pokud by byla konstrukce a řešení pily na dobré úrovni, tak nějaká desetina kW je z pohledu občasného použití pily nepodstatná. Ovšem tato pila je vyslovená kusovka, dělá se v provedení různobarevném snad 5-6 značek a podle mě je to to nejobyčejnější, co trh nabízí, možná ještě Homelitky a pak už jsou ruční pilky, které sice člověka unaví, ale je vidět hned výsledek, ale tady je člověk unaven než vůbec takovou pilu nastartuje, potom i z nepřirozeného držení pily. Dost jsem to přehnal, neboť bych to ručně řezat nechtěl, co by tyhle pily nařezaly, pokud by byly funkční, ale to ostatní je třeba brát vážně. Zatím těžko usuzovat, jestli o takové pile uvažujete, ale pokud ano, tak vůbec nemusíte spěchat a v klidu si vše porovnejte, rozhodně se Vám to vyplatí. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika