Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

O bruskách už tu bylo diskutováno, ce se týče typů a cen... ale pokud se ptáte zdali se vám to vyplatí - je to prosté, spočítejte si Kolik vás například stejí za rok broušení řetězů - pokud si hecháváte brousit, nebo v případě že ho brousíte poze sám pilníkem spočítejte si co vám to zabere ročně času (který můžete vyžít potom efektivněji), kolik dáte za pilníky + plus menší kvalita nabroušení - čili horší řezací vlastnosti, vyšší spotřeba paliva a možná i řetízků - nerad bych se dotknul, nevím jakou máte s ručním proušním praxi, samozřejmě lidi co se pilama živí, možná nabrousí pilníkem líp, něž kdejaká bruska, ale ve většině případu to bude spíše naopak, nehledě na to když se brousí řetízek v lese na zemi, při svačině... Já osobně bych určitě raději invetoval do brusky ty cca 2000 než se stim babrat, zase bych nekupaval to nejlevnější za 1200 Kč, a něco kolem třeba 5000 Kč asi vážně není pro doma rentabylní. Se značkou nedokáži poradit ale učitš bych se také zajímal o kotoče. Mám špatnou skušenost s kotoučky od orgonu - teré se sice tváří jako to nelepší co může být, ale učitě jsem měl i lepší, nyní používám orygo od stejné značky výrobce brusky a naprostá spokojenost.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika