Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nic proti Stihlu! Sám jako lesník a bývalý těžař motorové nářadí od Stihlu (křov. FS 450,rosič SR 420)a Husqvarny (JMP H 353,359,křov. 335 Rx) vlastním. Zkušenosti s motorovými pilami Stihl nemám bohužel nejlepší. Jako kluk po vojně, absolvování lesnického učiliště a střední lesnické školy jsem si koupil svou první pilu Stihl 044.Tehdy pila stála 20190 Kč.  Spolehlivá, robustní silná pila. Jenže Závada mi vznikla krátce po záruční době. Na klice prasklo jehlové ložisko a onen odštěpek mi vylágroval polovinu motoru(klika a válec). Tehdy mi oprava vyšla na 6500Kč. Měl, nebo mám známého prodejce a servisáka ve Stihlu. Kliku vyměnil novou a válec vybrousil. Pila běhala skoro šest let.Po té době praskla olejová nádrž. Řekl jsem si, pila držela, koupím MS 440,protože jsem nechtěl do staré pily investovat. Bohužel ta samá závada(prasknutí jehlového ložiska na klice) se mi stala týden po záruce, jako u 044.Nemůžete se mi někdo divit, že pilám Stihl po těchto zkušenostech nevěřím. Koupil jsem si Husqvarnu 365,kterou jsem před několika lety prodal. Nyní mám H 353 a 359,jak jsem se zmínil. Souhlasím s panem Houhou, výměna řetězky u Stihlek je pohodlná, díky otočené řetězce. V Hsq. mi vymění kluci řetězku zdarma, neboť,když si koupíte dvě pily najednou Hsq. mi padne lépe do ruky, díky ergonomické rukojeti.Pila je agresivnější ve dřevě, mrštná na odvětvování, nenáročná na údržbu  "cepák" na palivo, dekompresní ventil má 353 také.Jinak co se spolehlivosti, komfortu Stihl křovinořezu a rosiče týče,!H 353 mohu s čistým svědomím, co se mých zkušeností a mých kolegů, jak lesníků, tak těžařů vřele doporučit. Lehká, robustní,spolehlivá, za přijatelnou cenu.   Roman

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika