Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Aby jste si kupoval pilu od nejstaršího výrobce na světě Vás nikdo nenutí,
- když nechcete pily s nejlepším poměrem kvalita cena je to Váš problém,
-až budete po 18 letech(záleží co koupíte jestli to vůbec vydrží) kupovat novou pilu, tak můžete firmě od které pilu koupíte také tak pěkně poděkovat. Psal jsem to podrobně začátkem roku, že tyto pily Sachs - Dolmar 100, 100S byly přes TUZEX dostupné a kdo je koupil, tak je většinou používal na práce pro ně a výkon(1,2 - 1,3kW) absolutně nevhodné, také proto, že silné pily se daly pořídit pouze vyřazené od Státních lesů, nebo složitou cestou ze zahraničí. Mnohokrát to byly kmeny o průměru kolem 50cm a to buk, dub, habr a větší průměry jehličnanů. Za to, že přes takové zatížení dodnes mnoho těchto pil ještě řeže si podle mě zaslouží firma Sachs - Dolmar, nyní Dolmar obdiv za povedené a nadčasové konstrukce( Mg kártry, nastavitelné olejové čerpadlo, vyhřívání karburátoru, kovová ozubená lišta atd. tedy v podstatě konstrukčně malá profi pila), které se po modernizaci používají dodnes. K Makitě snad nemusím dodávat nic – např. stolař, který nám dělal kuchyni mi jenom řekl, že potřebuje dělat, proto má odpovídající nářadí. Přeji Vám správnou volbu, aby jste se společně dočkali 18. narozenin. S pozdravem J.S.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika