Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě mám HQ 266 a HQ 36, ale ty mám na chatě a zas tak moc se mi tam nechce letět jen fotit pilky, prostě já nejsem ten, kdo si vymýšlí pohádky

1) kdo seděl za kamerou na videu, jestli řezník, servisák, záškodník od firmy Stihl je pouze domněnka, já u videa s botama vycházel aspoň z nadpisu, né z ničeho.

2) jaký olej a poměr byl použit = stejné jako v bodu 1.

3) jak dlouho bylo s pilou řezáno = bod 1

4) zvědavost a škodolibost jsou dvě různé slovíčka, neplést si to, vím, že nějaké náznaky v tomto ohledu už zde zazněly.

5) nenedchnutí chápu, koho by také nadchnul zdařilý výrobek konkurence, kór když v tom německém videu je mistr světa v řezání a rozplívá se tam nad ní, stejně tak jako ostatní řezající, stejně jako zatím všichni majitelé, pak je samosebou jasné, že Stihl základnu toto netěší.

Kdyby mi dal do ruky někdo vaši 441, hádejte co bych o ní řekl, co se týče spokojenosti.

6) 0,3L na hodinu chodu je normál, pak ok stačí mi normál

7) "výkon slušný"  - to muselo být hodně těžké toto vypustit, ještě že jste mohl dodat kompenzaci v podobě dovětku o přetěžování

Jen by mě zajímalo, který pilka si v přetěžování libuje a hoví

Pohádky mám od druhých taktéž rád a taktéž se bavím

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika