Pochlubte se svými balkonovými kytičkami



babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?)
2.8.2008 13:05

Moc hezké.Mi se nějak petunky nedaří pěstovat.Nevím jestli je to tím že máme terasu na plném slunci až do odpoledních hodin.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?), 28.7.2008 9:07, zobrazeno: 183727x

Zdravím všechny pěstitele.Léto je v plném proudu a určitě už se máte čím pochlubit.Tak sem s nima.j Jana

Muškát
Muškát
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 2.8.2008 12:06

Tyhle petúnky jsem si vypěstovala ze semínek - poprvé. Nevěřila jsem, že z toho něco bude... A takhle mile mě překvapily - holky jedny šikovný :-)))). Lilijky v květináči mám také prvním rokem, a nezklamaly. Na jaře příští rok určitě přibudou další :-)

petúnky
petúnky
Lilijky
Lilijky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?), 2.8.2008 13:05

Moc hezké.Mi se nějak petunky nedaří pěstovat.Nevím jestli je to tím že máme terasu na plném slunci až do odpoledních hodin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 2.8.2008 13:17

Škoda, že už nemám balkón.... Ty liie jsou ale tak inspirativní, že to snad na rok zkusím, byť někde v zahradě. Co s nimi chcete udělat, až bude podzim? Zůstanou cibule v květináči?

A má někdo bouloně? Prosím, ozvěte se. Mně se na balkóně velmi osvědčily, ale nakonec jsem je omylem uhubila. Teď nevím, kde bych je opět koupila. Jejich velká výhoda byla, že nemusely přezimovat na světlém a chladném místě jako třeba muškáty. Náš panelák neměl světlé a chladné místo. Tak, to by bylo, a dobrou chuť vespolek. H. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 2.8.2008 14:35

Ještě nevím, jestli je ze země vyndám, ale nejspíš asi ne. Bude to jednodušší. Jenom jim uberu část vrchní zeminy a na jaře ji doplním novou. A na zimu je strčím do garáže. Začínají rozkvétat světlé, až budou v plném květu, přidám obrázek pro pokochání :-). Miky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 3.8.2008 13:47

Ahojky, kytičky máte krásný.Já sice taky balkon nemám, ale pár kytek, ne teda tak pěkných mám na dvoře na starých sudech.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jarmila Váchová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 141.35 (?), 3.8.2008 14:15

Taky něco málo ukážu.Jarka

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 4.8.2008 14:02

Ještě přidám jiřinu a lilijky. Miky

jiřka :-)
jiřka :-)
lilijky
lilijky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 4.8.2008 17:05

No tak to zírám. Kromě vší té krásy od všech budu mít ještě brouka v hlavě-zkoušela jsem jiřiny v květináči, ale teda se mi nedařilo. Už jsem to vzdala a teď abych začala znova. Jak vidím, Miky, jde to a skvěle. Jak dlouho to tak děláte? H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 5.8.2008 21:18

Letos mám Jiřky v květináči prvním rokem, jinak jsem je měla na záhoně. Konkrétně tahle je totiž o něco větší než klasické nízké jiřiny a ostatní na zácloně mi clonila, tak jsem to letos zkusila jinak. Jde to v pohodě, hodně hnojím kristalonem a téměř denně zalévám. Musím to příští rok ale vylepšit - chce to hliněné květináče. Dost nám tu fučí - jsme na kopci - a ani bych nespočítala, kolikrát už květináč spadl. Kupodivu! se jí ještě nic nestalo ani neulomilo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika