pochlubte se co predsazujete



host - 76.86 (?)
27.1.2008 22:01

Ano ja taky hnojim kristalonem...sazenicky mam taky po oknech a na zahradnim stole..uz jsem nasadila nevadlec,gazanie a tesim se az neco poroste..potom dam kazdou rostlinku do kelimku a prenasim je na slunicko a pak kazdy vecer schovavam..bavi me to je krasa pozorovat jak kvetiny kvetou...tuhle sezonu chci vyzkouset andelske muskaty...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 76.86 (?), 18.1.2008 10:23, zobrazeno: 24448x

Dobry den zacala jsem jiz sadit... mam uz hlediky a petunie... jsem vasniva zahradkarka tak se pochlubte co mate vy? budu rada...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 18.1.2008 10:43

Já letničky nepředsazuji, jen astry, a na ty je čas. Ale koupila jsem pár jifů a byla jsem zvědavá, jak to funguje, tak jsem do nich již zasela papriky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 163.132 (?), 18.1.2008 19:46

Tak už mám zaseté petunie, surfínie, kufeu, chabauďáky a v jifsech se na mne culí muškáty zonálky, které jsem sela pře Štědrým dnem. Taky se řadím mezi postižené pěstováním hlavně kytiček. Pěstuji všechno možný, muškáty, fuchsie, kany, jiřinky, oleandry, Rady se se s někým podělím o zkušenosti. Maca

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 76.86 (?), 21.1.2008 16:07

Dobry den Maco ano tez pestuji skoro vsechno jako vy..chtela jsem se zeptat cim hnojite muskaty?pokud to teda nenmi tajemstvi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.2 (?), 22.1.2008 15:56

Zaujal mě váš příspěvek, chtěla bych zkusit někdy vypěstovat si surfinie, ale v obchodech se semeny jsou jenom petunky, tak bych ráda věděla, kde se sufiny kupují, jestli jsou semena označené opravdu jako surfinie nebo to je druh petunií. Taky by mě zajímalo, jak se dají vypěstovat lobelky, koupila jsem dva sáčky, ale semínka jsou tak malá, že jsem ani neviděla, kolik jich na zeminu sypu, snažila jsem se je vyset po trsech, ještě mi nevzešly, co mi radíte, je třeba je pikýrovat, po kolika rostinách, mají se seříznout, aby byly silnější? Mám vyseté také hodně drobných macešek - vysévala jsem je v létě, takže mám semenáčky, ale vloni mi na ně přišla nějaká nemoc, najednou lístky byly pokryty bílou vrstvou a odumřely. Ráda bych se dozvěděla, jaké rostlinky lze jednoduše vypěstovat ze semen, nemám skleník, pěstuju je na okně a potom mám venku prosklenou skříň a tam je dopěstovávám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 163.132 (?), 26.1.2008 20:07

Muškáty ale i další kytičky většinou hnojím klasicky Kristalonem nejdříve Start a pak Plod a květ. Občas vyzkouším i jiné, ale většinou se stejně vrátim k osvědčenému. Co se týče pěstování semínek, taky nevlastním vytápěný skleník takže vše co pěstuji, tak mám doma na oknech. Mám uděláné šteláře a tam mám mističku na mistčce. Kdybyste dnes vyděli moje okna, tak mi budete asi šahat na čelo Jinak všechny se musí přepíchat a to i třeba dvakrát. Je to piplačka, ale je to nutné aby z toho něco bylo. Asi nejsnadněji se pěstují afrikáni. Loni jsem měla dokonce i bílé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 76.86 (?), 27.1.2008 22:01

Ano ja taky hnojim kristalonem...sazenicky mam taky po oknech a na zahradnim stole..uz jsem nasadila nevadlec,gazanie a tesim se az neco poroste..potom dam kazdou rostlinku do kelimku a prenasim je na slunicko a pak kazdy vecer schovavam..bavi me to je krasa pozorovat jak kvetiny kvetou...tuhle sezonu chci vyzkouset andelske muskaty...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 163.132 (?), 27.1.2008 22:17

Jak vypadají andělské muškáty Znám převislé, páskáté, pestrolisté nebo voňavý, královský...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.86 (?), 28.1.2008 10:14

Angeles je drobnejsi kvet s mirnym previsem a drobnejsi list, bohate kvetouci...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.26 (?), 29.1.2008 6:46

Můžu se zeptat jestli ho budete pěstovat jako řízkovanec nebo kde scháníte semínka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika