Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahojky Micuko,  teď jste mě opravdu zaskočila, protože nevím, co mám na zahradě za mýdlo.  Těm potvorám mšicím je to jedno - hlavně, že pojdou a neničí kytičky.

Na to přesazování růží je už pozdě. Mají se přesazovat brzy na jaře, nebo až na podzim - tak v říjnu.  Začněte tím, že zkrátíte nadzemní části nejméně na 20 cm. Odstraňte slabší větvičky a výhonky. Růži vyryjte a zkraťte i kořeny asi o třetinu a odstraňte špatné a suché kořeny.  Růži zasaďte do stejné hloubky a hodně zalijte vodou. Potom zasypte zeminou a kompostem a opět hodně prolijte vodou.

O množení růží se již v diskusi psalo, takže si zadejte do vyhledavače toto téma a objeví se vám několik rad, myslím, že je tam i něco ode mne.  Zdravím - Daniela.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika