Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dane, filtraci nepoužíváme žádnou. Jezírko už má kraje hodně zarostlé a jak je trošku vidět, nad ním je ještě jedno malé, autor mínil odkalovací  Jenže mi máme přítok potůčkem přes pozemek a pokud jsou třeba lijáky, jako byly nedávno, teče hodně vody, která s sebou cestou splavuje zeminu, kůru a zbytky hnoje i hnojiv s kytek  Výsledkem je pak na nějaký ten týden voda jako kafe, než to sedne ke dnu. Je tedy zvláštní, že rybám to nevadí. No, v potoce mají to samé, nemůžou si stěžovat Na eliminaci kalů, přidávám občas enzymy pro zahradní jezírka. Víc mně trápí taková ta plovoucí špína na hladině, jelikož i odtok už zarostl, tak to volně nemůže odtékat. Manžel už uvažuje o plovoucím skimeru, který tam občas šoupne, když už to bude neúnosné. Ty rostliny z odtoku vytrhat mi přijde škoda a taky tam mají útočiště užovky před kočkama 

Mirku  jak jsem neznaboh, skoro se modlím za to, aby si někdo nechtěl postavit dům vedle nás. Já mám svoji samotu a ticho ráda, ráda poslouchám přírodu kolem a ono sem ten řev z okolí taky v pohodě doléhá, to bez obav  Tohle místo jsme si vybrali pro dům záměrně. Pokud mi chybí lidi, zajdu do vesnice a jsem zase na nějakou dobu vyléčená  Já si tu ráda kutám v zahradě jenom se svýma dvěma psiskama, dvěma kočkama a rozličným zvířectvem, co nás z okolí navštíví 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika