Kompakta 18 brix



host - 234.76 (?)
28.11.2020 21:23

Na akej ponoži máte zasadený Hargrand pan 147.65.  Vypadá mohutne.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 234.76 (?), 28.11.2020 21:23

Na akej ponoži máte zasadený Hargrand pan 147.65.  Vypadá mohutne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 244.44 (?), 30.11.2020 12:12
Je na st. Julien, cekal jsem ze bude mit v dospelosti 3-4m coz uz ma nyni. St. Julien by mel mit rad vlhci pudu, proto tato volba. Puda je zde nivni cernozem cca do hloubky 40 cm, pridal jsem Pred vysadbou kolem neho jeste 10 cm jine ornice (taky cernozem-ale nevim odkud ji dovezli) aby nebyl stromek tak utopeny. Jinac stromek prisel ze skolky v docela dobre kondici i dobrym korenovym systemem se stitkem hargrand (objednal jsem harcot, o kterem jsem mel informace ze vyzaduje mirne vlci pudy a dobre snasi sarku, ktera se zde vyskytuje) bylo mi ale skolkou sdeleno ze se jedna o harcot, coz si nemyslim nebot stromek z jara postrada typicky nacervenalou barvu, smiril jsem se tedy s hargrandem. Jestli mate nekdo zkusenosti s velikosti stromu merunek na podnozi st. Julian?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.108 (?), 10.7.2022 21:33
Myslite ze na letosni nezvyklou velikost plodu, vyssi urodu i lepsi kvalitu v porovnani s minulymi roky muze mit vliv roubovana vetev jine odrudy, ktera opada tak cca 3 tydny po kompakte? Muze mit vliv prisun toho prodlouzeneho “podzimniho slunce” na urodu v pristim roce?
Velikost plodu
Velikost plodu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.108 (?), 10.7.2022 21:41
2
2
2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 10.7.2022 22:27
Já nemám měřit čím, ale cukernatost těch odrůd které aktuálně sbírám kvůli poškození od hmyzu do kvasu je podle ulepených prstů dobrá. Není to jako když sbíráte durancie, ale cukru mají dost, i v bečce je to vidět, naštěstí se ochladilo a založenému kvasu nižšší venkovmí teploty prospějí. Až budu dělat Velkou ranou na víno, schválně stočím štávu a změřím cukroměrem v odměrném válci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 13.7.2022 16:13

Doufám, pane z Buchlova, že Velká raná bude lepší než tato Kompakta. Plody na fotce ještě nejsou zralé.

Kompakta
Kompakta
Kompakta
Kompakta
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 16.7.2022 16:14

Tak naprosto nejhorší meruňkovou chuť předvádí "THE KOMPAKTA s brixem". To snad ani není možný, aby tam nebylo vůbec nic, ani cukry, ani kyseliny, ani meruňkové aroma. Nechápu. 

Kompakta
Kompakta
Kompakta
Kompakta
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 1.7.2023 15:22

Plody Kompakty by bodly, kdyby zrály dříve než těsně před VP. 

Kompakta
Kompakta
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika